Abecední seznam osob
Hledání osob podle části jména:
Výsledky hledání 0
A
- Simandlová Marie (rozená Albrechtová) Albrechtová Marie (* ?.?.1817, Malý Ježov 8) († 5.2.1844, Velký Ježov 24, Smilovy Hory)
- Angeter Georg Angeter Georg
- Angeter Merten Angeter Merten
B
- Baraneček Václav Baraneček Václav (* Jezernice) († před 1760)
- Kašpaříková Marianna (rozená Baranečková) Baranečková Marianna (* 26.12.1740, Jezernice) († 29.1.1787, Jezernice 17)
- Kašpaříková Marianna (rozená Baranečková) Baranečková Marianna
- Bartoš Antonín Bartoš Antonín (* Praha - Podolí č.p. 47)
- Bartoš Bedřich Bartoš Bedřich (* 6.10.1856, Praha - Podolí č.p. 47)
- Bartoš František Bartoš František (* 30.9.1877, Praha - Podolí č.p. 47) († 7.9.1883, Praha Podolí)
- Bartoš František Karel Bartoš František Karel (* 23.10.1881, Praha - Bráník č.p. 144)
- Bartoš František Václav Bartoš František Václav (* 25.11.1886, Praha - Podolí č.p. 28) († 20.5.1887, Praha - Podolí č.p. 28)
- Bartoš František Xaver Bartoš František Xaver (* 28.11.1898, Praha - Podolí č.p. 25)
- Bartoš Gemini Bartoš Gemini (* 23.11.1899, Praha - Vinohrady č.p. 131) († 23.11.1899, Praha - Vinohrady č.p. 131)
- Bartoš Jan Bartoš Jan (* 2.3.1851, Praha Podolí 47)
- Bartoš Karel Bartoš Karel (* 5.1.1859, Praha - Podolí č.p. 47)
- Bartoš Václav Bartoš Václav (* Praha - Podolí č.p. 47)
- Bartoš Václav Bartoš Václav (* 28.9.1884, Praha - Podolí č.p. 25) († 7.10.1891, Praha - Vinohrady č.p. 131)
- Bartoš Václav Bartoš Václav (* 21.9.1892, Praha - Podolí č.p. 28)
- ? Anna (rozená Bartošová) Bartošová Anna (* 25.3.1882, Praha - Podolí č.p. 28)
- ? Anna (rozená Bartošová) Bartošová Anna (* 16.12.1883, Praha - Braník č.p. 66) († 5.12.1885, Praha - Braník č.p. 66)
- ? Anna Majdalena (rozená Bartošová) Bartošová Anna Majdalena (* 17.6.1883, Praha - Podolí č.p. 25)
- ? Barbora (rozená Bartošová) Bartošová Barbora (* 31.12.1887, Praha - Podolí č.p. 28)
- ? Bohumila Antonie (rozená Bartošová) Bartošová Bohumila Antonie (* 15.12.1906, Praha - Bráník č.p. 25) († 4.10.1954, Praha II/499)
- ? Emilie (rozená Bartošová) Bartošová Emilie (* 27.12.1900, Praha - Vinohrady č.p. 131)
- ? Johana (rozená Bartošová) Bartošová Johana (* 16.5.1890, Praha - Podolí č.p. 28)
- ? Magdalena (rozená Bartošová) Bartošová Magdalena (* 2.6.1884, Praha - Podolí č.p. 28) († 7.2.1899)
- Šámalová Marie (rozená Bartošová) Bartošová Marie (* 28.8.1896, Praha - Vinohrady č.p. 131 (dnes Belgická 131/16)) († 10.6.1977, Brno)
- ? Marie (rozená Bartošová) Bartošová Marie (* 28.10.1885, Praha - Braník č.p. 66) († 24.8.1886, Praha - Braník č.p. 66)
- Bartůšek Josef Bartůšek Josef (* ?.?.1833)
- Rychlíková Vilma (rozená Bauerová) Bauerová Vilma
- Běhal Jiří Běhal Jiří
- Běhal Josef Běhal Josef (* 26.3.1861, Hrubčice) († 13.7.1936)
- Běhal Karel Běhal Karel (* 23.7.1925, Prostějov) († 24.3.2015, Prostějov)
- Běhal Karel Běhal Karel (* 16.2.1961) († 6.10.1966)
- Běhal Karel Martin Běhal Karel Martin (* 5.11.1895, Prostějov, Annenská 13) († 13.1.1959)
- Ordeltová Katharina (rozená Běhalová) Běhalová Katharina (* Týn nad Bečvou ?)
- Ing. Vodáková Zdeňka (rozená Běhalová) Běhalová Zdeňka
- Drozdová Karolina (rozená Bělunková) Bělunková Karolina
- Beneš Jan Beneš Jan (* 7.3.1895, Vídeň) († 31.1.1968, Havířov)
- Beneš Jan Beneš Jan (* 6.10.1933) († 28.9.1990)
- Oplustilová Jana (rozená Benešová) Benešová Jana
- ? Jana (rozená Benešová) Benešová Jana
- Oplustilová Jarmila (rozená Benešová) Benešová Jarmila (* 25.4.1924, Velim) († 24.1.1993, Praha)
- Šalounová Jiřina (rozená Benešová) Benešová Jiřina (* 27.1.1923) († 19.5.2012, Mladá Boleslav)
- ? Soňa (rozená Benešová) Benešová Soňa
- Oplustilová Marie (rozená Bernášková) Bernášková Marie (* ?.?.1850)
- Schwarzová Ludmila (rozená Bílková) Bílková Ludmila
- Binar Jan Binar Jan (* 1.1.1920, Branka u Opavy) († 2.9.2000, Opava)
- Křižková Slávka (Petra) (rozená Blábolilová) Blábolilová Slávka (Petra)
- Bláha Michal Bláha Michal
- Vokatá Anna (rozená Blahová) Blahová Anna (* Tálín) († < 1877)
- ? Jitka (rozená Bláhová) Bláhová Jitka
- Šámalová Alžběta (rozená Blahovcová) Blahovcová Alžběta (* ?.?.1640, Český Brod) († 10.5.1700, Černý Kostelec)
- Kačerová Kristýna (rozená Bočková) Bočková Kristýna (* Sudoměřice)
- Borák Josef Borák Josef (* Solanec 38)
- Drozdová Barbora (rozená Boráková) Boráková Barbora (* ?.?.1821, Solanec 38) († 25.1.1861, Hutisko 63/106)
- Wognerová Dorothea (rozená Borgelová) Borgelová Dorothea (* asi 1635, Vojnovice (Kriegsdorf))
- Bortel Andreas Bortel Andreas (* odhad 1690, Hutisko 64/107)
- Bortel Jan Bortel Jan (* ?.?.1808, Hutisko 111) († 7.6.1881, Hutisko 111)
- Bortel Martin Bortel Martin (* Hutisko 169)
- Bortel Martin Bortel Martin (* 16.8.1845, Hutisko 106)
- Drozdová Kateřina (rozená Bortelová) Bortelová Kateřina (* odhad 1712, Hutisko 64/107) († 1.10.1740, Hutisko)
- Drozdová Veronika (rozená Bortelová) Bortelová Veronika (* ?.?.1848, Hutisko 111)
- Drozdová Zuzana (rozená Bortelová) Bortelová Zuzana (* odhad 1713, Hutisko 64/107) († 10.12.1748, Hutisko 63/106)
- Bosák Andreas Bosák Andreas (* ?.?.1703, Hutisko) († ?.?.1746, Hutisko)
- Bosák Andreas Bosák Andreas (* ?.?.1743, Hutisko) († 31.1.1745, Hutisko)
- Bosák Martin Bosák Martin (* ?.?.1741, Hutisko) († 25.6.1759, Hutisko)
- ? Marina (rozená Bosáková) Bosáková Marina (* ?.?.1742, Hutisko) († 11.10.1742, Hutisko)
- Brand Jakub Brand Jakub (* Pohoř, část obce Odry)
- Schwarz Wilhelmina (rozená Brand) Brand Wilhelmina (* Pohoř, část obce Odry)
- Oplustilová Antonie (rozená Bräuer) Bräuer Antonie (* ?.?.1803, Brno, Josefstrasse 49)
- Bräuer Heinrich Bräuer Heinrich
- Niesnerová Anna (rozená Braumová) Braumová Anna
- Brázda František Brázda František († < 1874)
- Pravdová Juliana (rozená Brázdová) Brázdová Juliana (* Němčice u Kroměříže)
- Jägerle Kateřina (rozená Brodecká) Brodecká Kateřina
- Brodecký Martin Brodecký Martin
- Brodecká Marie (rozená Brožíková) Brožíková Marie (* Žešov ?)
- Brůžek Jakub Brůžek Jakub (* Těchobuz 14)
- Brůžek Martin Brůžek Martin
- Fialová Anna (rozená Brůžková) Brůžková Anna (* 1782 (1781), Těchobuz 35) († 20.5.1827, Těchobuz 24)
- ? Anna (rozená Brůžková) Brůžková Anna (* 4.4.1780, Těchobuz 14)
- Budil Tomáš Budil Tomáš (* Stojslavice)
- Svatková Barbora (rozená Budilová) Budilová Barbora (* Stojslavice)
- Bureš Alois Bureš Alois
- Bureš František Bureš František
- Schwarzová Eleonora (rozená Burešová) Burešová Eleonora (* Mistřín)
- Burget František Burget František (* asi 1874, Lipová 35)
- Burián Cyrill Burián Cyrill
- Hradilová Aloisie (rozená Buriánová) Buriánová Aloisie (* 9.6.1828, Vyškov 71) († 5.12.1890, Kroměříž 122)
C
- Cahlík Vojtěch Cahlík Vojtěch
- ? Amalka (rozená Cahlíková) Cahlíková Amalka
- ? Nikola (rozená Cahlíková) Cahlíková Nikola
- Caletka N. Caletka N.
- Cibulka Josef Cibulka Josef
- Marečková Anna (rozená Cibulková) Cibulková Anna (* 11.7.1847, Sulkovec 34)
- Schwartz Rosalia (rozená Clement) Clement Rosalia
- ? Marie (rozená Ctiborová) Ctiborová Marie (* Velký Ježov)
Č
- Lambothová Anna (rozená Čanická) Čanická Anna (* okolo 1710, Kojetín)
- Čech Ondřej Čech Ondřej
- Čepelák Luboš Čepelák Luboš
- Čepelák Luboš Čepelák Luboš
- Čepelák Štěpán Čepelák Štěpán
- Niessnerová Ilona (rozená Čermáková) Čermáková Ilona
- Navarová Anna (rozená Černá) Černá Anna
- Doležalová Pavlína (rozená Černá) Černá Pavlína
- Koláčková Marie (rozená Černochová) Černochová Marie († 10.3.2003)
- Černý Antonín Černý Antonín
- Černý Antonín Černý Antonín
- Kohoutová Magdalena (rozená Češpivová) Češpivová Magdalena (* Praha - Prosek č.p. 14)
- Čtverák Zdeněk Čtverák Zdeněk
- Demeterová Petra (rozená Čtveráková) Čtveráková Petra
D
- Daník Jan Daník Jan
- Vysloužilová Kateřina (rozená Daníková) Daníková Kateřina
- Demeter Miroslav Demeter Miroslav
- Demeter Tobiáš Demeter Tobiáš
- ? Anežka (rozená Demeterová) Demeterová Anežka
- Dittmar Josef Dittmar Josef (* ?.?.1803, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 43)
- Dobiáš Jan Dobiáš Jan
- Schwarzová Marie (rozená Dobiášová) Dobiášová Marie (* 17.2.1867, Plumlovské předměstí č. 6)
- Dočkálek Jakub Dočkálek Jakub (* okolo 1700, Břest)
- Hradilová Veronika (rozená Dočkálková) Dočkálková Veronika (* okolo 1730, Břest)
- Doláček Antonín Doláček Antonín (* Kozí Loučky (Hranické Loučky) č. 8)
- Doláček Josef Doláček Josef (* ?.?.1834, Kozí Loučky (Hranické Loučky) č. 8)
- Niesnerová Aloisie (rozená Doláčková) Doláčková Aloisie (* 12.1.1860, Kozí Loučky (Hranické Loučky) č. 8) († 24.3.1942, Polouvsí č. 10)
- Doležal Adam Doležal Adam
- Doležal Matěj Doležal Matěj
- Doležal Pavel Doležal Pavel
- Doležel Vincenc Doležel Vincenc
- Marečková Anna (rozená Doleželová) Doleželová Anna (* 1.6.1886, Domamyslice 30) († 17.2.1974)
- Piňosová Anna (rozená Doleželová) Doleželová Anna (* Otinoves 45)
- Dorrig Georg Dorrig Georg (* Smilov)
- Kobert Marina (rozená Dorrig) Dorrig Marina (* ?.?.1658, Smilov) († 18.11.1682, Geppertsau)
- Kobertová Anna (rozená Dorrigová) Dorrigová Anna (* odhad 1660, Olejovice)
- Dostál František Dostál František (* Vranovice nebo Vrahovice)
- Ježková Anna (rozená Dostálová) Dostálová Anna (* ?.?.1836, Vřesovice)
- Nezvalová Karla (rozená Dostálová) Dostálová Karla (* 3.12.1907) († 7.12.1981)
- Svobodová Hedvika (rozená Dosud nezjištěno) Dosud nezjištěno Hedvika
- Dreschler Josef Dreschler Josef (* okolo 1750) († < 1800)
- Drexler Antonín Drexler Antonín (* Gross Dittersdorf (Čermná) č. 77)
- Piňosová Božena (rozená Drmolová) Drmolová Božena (* ?.?.1901) († ?.?.1975)
- Drozd Andreas Drozd Andreas (* 19.8.1780, Hutisko 63/106)
- Drozd Andreas Drozd Andreas (* 19.2.1812, Hutisko 63/106) († 13.11.1813, Hutisko 63/106)
- Drozd Bezejmenný Drozd Bezejmenný (* 1.3.1831, Hutisko 63/106) († 1.3.1831, Hutisko 63/106)
- Drozd František Drozd František (* 9.1.1878, Hutisko 106) († 29.1.1878, Hutisko)
- Drozd František Drozd František (* 17.6.1790, Hutisko 63/106)
- Drozd František Drozd František (* 6.9.1862, Hutisko 106) († 19.1.1944, Hutisko)
- Drozd František Drozd František (* 24.1.1845, Hutisko 106) († 1.2.1906, Hutisko)
- Drozd Jakub Drozd Jakub (* 23.7.1715, Hutisko 63/106)
- Drozd Jan Drozd Jan (* 4.12.1813, Hutisko 63/106) († 25.9.1864, Hutisko 63/106)
- Drozd Jan Drozd Jan (* 10.8.1859, Hutisko 106) († 28.9.1859, Hutisko 63/106)
- Drozd Jan Drozd Jan (* 5.1.1773, Solanec 53)
- Drozd Jan Drozd Jan (* 18.4.1831, Hutisko 63/106)
- Drozd Jan Drozd Jan (* 23.10.1750, Hutisko 63/106)
- Drozd Jan Drozd Jan (* odhad 1660, Hutisko) († < 1.8.1718, Hutisko)
- Drozd Jiří Drozd Jiří (* 2.6.1785, Hutisko 63/106)
- Drozd Josef Drozd Josef (* 20.12.1860, Hutisko 106) († 27.12.1860, Hutisko 63/106)
- Drozd Josef Drozd Josef (* 25.11.1774, Hutisko 63/106)
- Drozd Josef Drozd Josef (* 4.3.1747, Hutisko 63/106) († 24.3.1747, Hutisko 63/106)
- Drozd Josef Drozd Josef (* Hutisko 63/106)
- Drozd Josef Drozd Josef (* 30.10.1885, Hutisko 63/106)
- Drozd Josef Drozd Josef (* 10.4.1863, Hutisko 63/106) († 18.7.1863, Hutisko 63/106)
- Drozd Josef Drozd Josef (* 28.1.1873, Hutisko 111) († 27.2.1875, Hutisko 111)
- Drozd Josef Drozd Josef (* ?.?.1844, Hutisko 106) († 17.5.1844, Hutisko 106)
- Drozd Martin Drozd Martin (* ?.?.1777, Hutisko 63/106) († 17.6.1844, Hutisko 106)
- Drozd Martin Drozd Martin (* ?.?.1748, Hutisko 63/106) († 26.2.1807, Hutisko 63/106)
- Drozd Martin Drozd Martin (* 1.10.1704, Hutisko 63/106) († 17.6.1788, Hutisko)
- Drozd Michael Drozd Michael (* 9.11.1845, Hutisko 106)
- Drozd Ondřej Drozd Ondřej (* 5.7.1847, Hutisko 106) († 11.6.1919, Hutisko 119)
- Drozd Ondřej Drozd Ondřej (* 30.6.1843, Hutisko 106) († 13.10.1843, Hutisko 106)
- Drozd Theofil Drozd Theofil (* 30.10.1879, Hutisko 106) († 30.10.1879, Hutisko)
- Drozdová Anna Drozdová Anna (* 29.9.1875, Hutisko 63/106) († 21.12.1939, Hranice - Všeobecná nemocnice)
- Krchová Anna (rozená Drozdová) Drozdová Anna (* 29.12.1902, Vigantice 96)
- ? Anna (rozená Drozdová) Drozdová Anna (* 19.2.1815, Hutisko 63/106)
- ? Barbora (rozená Drozdová) Drozdová Barbora (* ?.?.1743, Hutisko 63/106) († 8.5.1747, Hutisko 63/106)
- ? Barbora (rozená Drozdová) Drozdová Barbora (* 12.4.1808, Hutisko 63/106)
- ? Božena (rozená Drozdová) Drozdová Božena (* Hutisko)
- ? Johanna (rozená Drozdová) Drozdová Johanna (* 23.6.1850, Hutisko 106)
- Niesnerová Marie (rozená Drozdová) Drozdová Marie (* 8.3.1896, Hutisko) († 6.12.1974, Mladá Boleslav)
- ? Marina (rozená Drozdová) Drozdová Marina (* 12.2.1810, Hutisko 63/106)
- ? Marina (rozená Drozdová) Drozdová Marina (* 1.11.1840, Hutisko 106)
- Martinátová Rosina (rozená Drozdová) Drozdová Rosina (* 9.6.1906, Hutisko 105) († 5.10.1992, Pardubice)
- ? Rozina (rozená Drozdová) Drozdová Rozina (* 19.2.1815, Hutisko 63/106) († 5.12.1822, Hutisko 106)
- ? Veronika (rozená Drozdová) Drozdová Veronika (* 29.10.1806, Hutisko 63/106)
- ? Zuzana (rozená Drozdová) Drozdová Zuzana (* 11.11.1749, Hutisko 63/106) († 12.11.1749, Hutisko 63/106)
- ? Zuzana (rozená Drozdová) Drozdová Zuzana (* 24.7.1757, Hutisko 63/106) († 27.8.1757, Hutisko 63/106)
- Ďurník Tomáš Ďurník Tomáš
- Dužek Otto Dužek Otto
- Dworzak Johan Dworzak Johan
- Dworzak Martin Dworzak Martin
- Swobodová Katarina (rozená Dworzaková) Dworzaková Katarina
- Dymkowski Tadeusz Dymkowski Tadeusz (* Polsko)
- Dymkowski Zbygniew Dymkowski Zbygniew
E
- Hřivová Barbora (rozená Einspiegel) Einspiegel Barbora (* Podhradní Lhora (Rajnochovice))
- Einspiegel Martin Einspiegel Martin (* Podhradní Lhora (Rajnochovice))
- Hřivová Františka (rozená Enenklová) Enenklová Františka
- Eschinger Jan Eschinger Jan
F
- Farawiuszinz Franz Farawiuszinz Franz
- Farawiuszinz Paul Farawiuszinz Paul
- Fiala Antonín Fiala Antonín (* 11.4.1812, Těchobuz 38) († 4.9.1812, Těchobuz 38)
- Fiala Antonín Fiala Antonín (* 14.8.1822, Těchobuz 57) († 24.8.1822, Těchobuz 57)
- Fiala Antonín Fiala Antonín
- Fiala Antonín Fiala Antonín
- Fiala Jan Fiala Jan (* 14.8.1822, Těchobuz 57) († 30.9.1822, Těchobuz 57)
- Fiala Martin Fiala Martin (* 12.10.1764, Rovné) († 1.11.1823, Těchobuz 57)
- Fiala Tomáš Fiala Tomáš (* 11.2.1804, Těchobuz 47)
- ? Anna (rozená Fialová) Fialová Anna (* 17.7.1813, Těchobuz 48) († 22.2.1814, Těchobuz 48)
- ? Anna (rozená Fialová) Fialová Anna (* 5.6.1817, Těchobuz 38)
- Marečková Anna (rozená Fialová) Fialová Anna (* ?.?.1809, Sulkovec 40)
- ? Antonie (rozená Fialová) Fialová Antonie (* 9.5.1820, Těchobuz 57) († 9.6.1820, Těchobuz 57)
- Marečková Františka (rozená Fialová) Fialová Františka (* okolo 1755)
- Šámalová Marie (rozená Fialová) Fialová Marie (* 27.1.1815, Těchobuz 49) († 20.11.1888, Hundsthurmerstrasse 52, Wien)
- ? Marie (rozená Fialová) Fialová Marie (* 15.1.1802, Těchobuz 47)
- Doleželová Anna (rozená Fildánová) Fildánová Anna
- Fojtášek N. Fojtášek N. (* Prostřední Bečva)
- Skokanová Marina (rozená Fojtášková) Fojtášková Marina (* Prostřední Bečva)
- Frýbort ? Frýbort ?
- ? Marie (rozená Frýbortová) Frýbortová Marie
- PharmDr. Lavická Věra (rozená Frýbortová) Frýbortová Věra (* Praha) († ?.?.2007)
G
- Niesner Veronica (rozená Georgitz) Georgitz Veronica (* asi 1709, Geppertsau) († 6.6.1759, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Gerlich Jura Gerlich Jura
- Puffová Anna (rozená Geržová) Geržová Anna
- Glas Lorenz Glas Lorenz
- Niesner Marie Anna (rozená Glas) Glas Marie Anna (* okolo 1740) († odhad 1800)
- Glier Franz Glier Franz
- Richter Klara (rozená Glier) Glier Klara (* Kriegsdorf (Vojenov))
- Wognarová Anna (rozená Glierová) Glierová Anna (* asi 1660)
- Gogela Josef Gogela Josef (* 20.3.1756, Jezernice 91)
- Gogela Matěj Gogela Matěj (* Drahotuše ?)
- Kašpaříková Beata Victoria (rozená Gogelová) Gogelová Beata Victoria (* 16.12.1769, Drahotuše) († 16.2.1806, Jezernice 17)
- Kašpaříková Terezie (rozená Gogelová) Gogelová Terezie (* ?.?.1782) († 7.3.1862, Jezernice 17)
- Gorig Paul Gorig Paul
- Gorig Paul Gorig Paul
- Farawiuszinz Rosalia (rozená Gorigová) Gorigová Rosalia
- Greiner Karel Greiner Karel (* 16.11.1882, Unter Ternitz, Dolní Rakousko)
- Grmela František Grmela František (* Hartmanice)
- Nezvalová Marie Anna (rozená Grmelová) Grmelová Marie Anna (* 24.4.1872, Hartmanice (dnes Niva)) († 15.3.1945, Prostějov)
- Gröger Adolf Gröger Adolf (* ?.?.1856, Neusdorf č. 9)
- Grosman Jan Grosman Jan
- ? Anna (rozená Grosmanová) Grosmanová Anna
H
- Běhalová Josefa (rozená Haluzová) Haluzová Josefa (* 11.3.1863, Čechovice)
- Hanák Radim Hanák Radim
- ? Amálie (rozená Hanáková) Hanáková Amálie
- ? Emilie (rozená Hanáková) Hanáková Emilie
- ? Martina (rozená Hanáková) Hanáková Martina
- ? Veronika (rozená Hanáková) Hanáková Veronika
- Drozdová Marina (rozená Hatlapatková) Hatlapatková Marina (* ?.?.1822, Velká (Valašská) Bystřice) († 4.12.1879, Hutisko 104)
- Hauser Georg Hauser Georg (* odhad 1660, Gross Dittersdorf (Čermná))
- Hausner Joseph Hausner Joseph (* 14.12.1716, Gross Waltersdorf)
- Heger František Heger František (* 3.5.1864, Filipov) († 15.12.1949, Olomouc - Nové Sady)
- Koláček Olga (rozená Hegerová) Hegerová Olga
- Bortelová Kateřina (rozená Herianová) Herianová Kateřina (* ?.?.1810, Velká (Valašská) Bystřice) († 9.5.1885, Hutisko 111)
- Hermann Josef Hermann Josef (* Blazice)
- Einspiegel Mariana (rozená Hermann) Hermann Mariana (* Blazice)
- Hiler N. Hiler N.
- ? Marie (rozená Hilerová) Hilerová Marie
- Hlaváč Josef Hlaváč Josef (* ?.?.1737) († 18.1.1773, Hrabůvka 11)
- Oplustilová Hedviga (rozená Höfner) Höfner Hedviga
- Hometscher František Hometscher František
- Hradil Alfons Hradil Alfons
- Hradil Alois Hradil Alois
- Hradil Ferdinand Hradil Ferdinand (* 5.10.1866, Kojetín 388) († 7.10.1929, Hranice)
- Hradil Ferdinand Hradil Ferdinand (* 18.10.1853, Štěchovice 18 (Kroměříž)) († 22.10.1853)
- Hradil Ferdinand František Hradil Ferdinand František (* 27.9.1898, Hranice 34) († 6.11.1981, Lipník nad Bečvou)
- Hradil František Hradil František (* 29.3.1861, Kroměříž 147)
- Hradil František Hradil František
- Hradil František Hradil František (* 1.8.1818, Štěchovice 8 (Kroměříž)) († 15.8.1818, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- Hradil František Hradil František (* 10.7.1814, Štěchovice 8 (Kroměříž)) († 4.1.1815, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- Hradil František Hradil František (* 18.11.1821, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- Hradil František Hradil František (* 24.9.1842, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- Hradil František Hradil František (* 11.6.1759, Břest)
- Hradil František Arnošt Hradil František Arnošt (* 12.1.1895, Hranice 331) († 10.6.1916, bitva u Bučače)
- Hradil Ignác Hradil Ignác (* 11.10.1829, Štěchovice 8 (Kroměříž)) († 13.2.1846, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- Hradil Jan Hradil Jan (* 24.9.1812, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- Hradil Jan Hradil Jan (* ?.?.1856, Štěchovice 8 (Kroměříž)) († 29.8.1856, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- Hradil Jan Hradil Jan (* okolo 1730, Břest)
- Hradil Jan Hradil Jan (* 17.6.1757, Břest)
- Hradil Josef Hradil Josef (* 12.3.1817, Štěchovice 8 (Kroměříž)) († 24.8.1817, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- Hradil Josef Hradil Josef (* 1.1.1846, Štěchovice 8 (Kroměříž)) († 4.9.1849, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- Hradil Josef Hradil Josef (* 22.2.1811, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- Hradil Josef Hradil Josef (* 5.7.1855, Štěchovice 8 (Kroměříž)) († 5.7.1855, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- Hradil Josef Hradil Josef (* 5.3.1844, Štěchovice 8 (Kroměříž)) († 3.5.1845, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- Hradil Karel Hradil Karel (* 26.10.1856, Kroměříž 111)
- Hradil Martin Hradil Martin (* 3.10.1765, Břest)
- Hradil Martin Hradil Martin (* okolo 1700, Břest)
- Hradil Matěj Hradil Matěj (* 17.2.1785, Břest 75) († 17.11.1831, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- Hradil Matěj Hradil Matěj (* 18.8.1852, Štěchovice 8 (Kroměříž)) († 11.12.1852, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- Hradil Matthäus Hradil Matthäus (* 18.9.1755, Břest) († 12.5.1838, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- Hradil Paul Hradil Paul
- Hradil Petr Hradil Petr (* 5.2.1825, Štěchovice 8 (Kroměříž)) († 28.8.1895, Kroměříž 96)
- Hradil Richard Hradil Richard
- Hradil Robert Hradil Robert
- Hradil Tomáš Hradil Tomáš (* 4.12.1815, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- Hradil Václav Hradil Václav (* 27.9.1847, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- Hradil Vincent Hradil Vincent (* 13.7.1823, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- Měřínská Aloisie (rozená Hradilová) Hradilová Aloisie
- Hilerová Františka (rozená Hradilová) Hradilová Františka
- ? Františka (rozená Hradilová) Hradilová Františka (* 24.9.1809, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- ? Františka (rozená Hradilová) Hradilová Františka (* 2.3.1851, Štěchovice 8 (Kroměříž)) († 3.3.1857, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- ? Josefa (rozená Hradilová) Hradilová Josefa (* 26.2.1849, Štěchovice 8 (Kroměříž)) († 8.8.1866, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- ? Josefa Františka (rozená Hradilová) Hradilová Josefa Františka (* 4.7.1818, Štěchovice 8 (Kroměříž)) († 11.1.1819, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- Polášková Julie (rozená Hradilová) Hradilová Julie (* 8.6.1865, Kroměříž 171)
- ? Klara (rozená Hradilová) Hradilová Klara (* 4.3.1827, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- ? Klára (rozená Hradilová) Hradilová Klára (* 30.12.1819, Štěchovice 8 (Kroměříž)) († 23.2.1823, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- Přikrylová Marie (rozená Hradilová) Hradilová Marie (* 18.6.1858, Kroměříž 147)
- Šámalová Marie Kateřina (rozená Hradilová) Hradilová Marie Kateřina (* 25.11.1896, Hranice č. 34, dnes ul. 28. října) († 17.10.1954, Hranice č. 384, tehdejší Čaputova, dnes Komenského ulice)
- Oplustilová Štěpánka (rozená Hradilová) Hradilová Štěpánka (* 29.8.1903, Hranice, Nerudova 592/7) († 24.3.1979, Hranice)
- Hromádka N. Hromádka N.
- Hromádka Vítězslav Hromádka Vítězslav
- Šámalová Věra (rozená Hromádková) Hromádková Věra
- ? Jana (rozená Hrůšová) Hrůšová Jana (* ?.?.1940) († 31.10.2000, Praha)
- Hřiva Eduard Hřiva Eduard (* 28.7.1851, Zašová 124) († 21.8.1851, Zašová 124)
- Hřiva Ferdinand Hřiva Ferdinand (* 26.4.1849, Zašová 124) († 25.12.1914)
- Hřiva Ferdinand Hřiva Ferdinand (* 5.8.1846, Zašová 124)
- Hřiva Jan Hřiva Jan (* 4.9.1816)
- Hřiva Jan Hřiva Jan (* 4.1.1837, Zašová 124)
- Hřiva Josef Hřiva Josef (* 26.8.1854, Zašová 124) († 5.10.1855, Zašová 124)
- Šaňová Anna (rozená Hřivová) Hřivová Anna (* 31.5.1842, Zašová 124)
- Šámalová Antonie (rozená Hřivová) Hřivová Antonie (* 28.6.1844, Zašová 124)
- Krůpová Barbora (rozená Hřivová) Hřivová Barbora (* 11.3.1838, Zašová 124) († 10.1.1924)
- ? Cecílie (rozená Hřivová) Hřivová Cecílie (* 3.11.1860, Zašová 124) († 22.9.1866, Zašová 124)
- ? Františka (rozená Hřivová) Hřivová Františka (* 20.2.1840, Zašová 124) († ?.?.1914, Kroměříž)
- ? Josefa (rozená Hřivová) Hřivová Josefa (* 26.2.1853, Zašová 124)
- ? Juliana (rozená Hřivová) Hřivová Juliana (* 29.3.1858, Zašová 124) († možná 1906)
- Uřinovská Emerciána (rozená Huihová) Huihová Emerciána
- Hybler Václav Hybler Václav
Ch
- Grmelová Františka (rozená Chlupová) Chlupová Františka (* Hartmanice)
- Niesnerová Marie (rozená Chmelíková) Chmelíková Marie (* 29.6.1918) († 30.9.1998)
J
- Švarcová Barbora (rozená Jägerle) Jägerle Barbora (* 9.11.1847, Prostějov, Olomoucké předměstí 83) († 3.1.1912, Prostějov, Veřejná nemocnice, Plumlovská 5)
- ? Marie (rozená Jägerle) Jägerle Marie (* 9.11.1847, Prostějov, Olomoucké předměstí 83)
- Janeček Antonín Janeček Antonín († < 1836)
- Janeček Jan Janeček Jan (* Bousín 8)
- Janeček Jiří Janeček Jiří (* ?.?.1789) († 30.6.1853, Bousín 25)
- Žvátorová Anna (rozená Janečková) Janečková Anna (* 22.9.1849, Bousín 8)
- Žvátorová Františka (rozená Janečková) Janečková Františka (* 4.5.1819, Bousín 8)
- Žvátorová Františka (rozená Janečková) Janečková Františka (* ?.?.1822, Bousín 9) († 8.4. 1844)
- Janíček N. Janíček N.
- Jekerle Jan Jekerle Jan
- Ježek Jan Chrisostom Ježek Jan Chrisostom (* 31.3.1839, Vřesovice 84) († 11.4.1893, Prostějov, Anenská 61)
- Ježek Josef Ježek Josef (* Vřesovice, okr. Prostějov)
- Schwarzová Josefa (rozená Ježková) Ježková Josefa (* 13.3.1870, Prostějov, Annenská. 15) († 2.5.1951, Karlovy Vary)
- John Karel John Karel
- Niesner Catharina (rozená Jordan) Jordan Catharina (* odhad 1660, Altwasser) († odhad 1730)
- Jordan Thobias Jordan Thobias (* Altwasser)
- Justová Terezie (rozená Juklová) Juklová Terezie
- Jünger Franz Jünger Franz (* 13.11.1898, Polom č. 39) († 13.11.1939, Polouvsí č. 10)
- Jünger Karl Jünger Karl (* Polom č. 39)
- Niessnerová Marie (rozená Jünger) Jünger Marie (* 5.11.1884, Polom č. 39) († 20.2.1961, Odry, Hranická 56, Domov důchodců)
- Pastorková Veronika (rozená Jurčová) Jurčová Veronika (* Videčské Paseky)
- Just Ignác Just Ignác (* Sulkovec 37)
- Marečková Anna (rozená Justová) Justová Anna (* okolo 1820)
K
- Kačerek Jan Kačerek Jan († < 1778)
- Kačerek Josef Kačerek Josef (* Strážnice)
- Machálková Rozálie (rozená Kačerková) Kačerková Rozálie
- Kaiser Franz Kaiser Franz
- Kaiser Karl Kaiser Karl
- Kaiser Karl Kaiser Karl
- Kaiser N. Kaiser N.
- Vanek Dcera 1 (rozená Kaiserová) Kaiserová Dcera 1
- ? Dcera 2 (rozená Kaiserová) Kaiserová Dcera 2
- ? Dcera 3 (rozená Kaiserová) Kaiserová Dcera 3
- Kajdoš Oldřich Kajdoš Oldřich
- Kajdoš Vincenc Kajdoš Vincenc (* ?.?.1860)
- Kalivoda František Kalivoda František (* Vřesovice)
- Ježková Kateřina (rozená Kalivodová) Kalivodová Kateřina
- Kapička František Kapička František
- Kapička Jan Kapička Jan
- Karásek Anton Karásek Anton
- Karásek Johan Karásek Johan
- Karásek Není známo jméno ani pohlaví Karásek Není známo jméno ani pohlaví
- Karásek ??? Karásek ???
- Gorigová Dorothea (rozená Karásková) Karásková Dorothea
- Kašpar Zdeněk Kašpar Zdeněk (* ?.?.1925) († 7.6.1985)
- Kašpařík Adam Kašpařík Adam (* 22.1.1806, Hrabůvka 11) († 22.1.1806, Hrabůvka 11)
- Kašpařík Alois Kašpařík Alois (* 24.5.1845, Jezernice 17)
- Kašpařík Andreas Kašpařík Andreas (* 27.11.1769, Hrabůvka 11)
- Kašpařík Anton Kašpařík Anton (* 9.1.1831, Jezernice 17) († po 1879)
- Kašpařík Antonín Kašpařík Antonín (* 30.8.1814, Jezernice 17)
- Kašpařík Antonín Kašpařík Antonín (* 18.5.1704, Drahotuše (asi č. 5)) († 28.12.1776, Jezernice 17)
- Kašpařík Anton Johan Kašpařík Anton Johan (* 31.3.1804, Hrabůvka 11) († 22.5.1805, Hrabůvka 11)
- Kašpařík Bartoloměj František Kašpařík Bartoloměj František (* 20.9.1794, Hrabůvka 11) († 29.12.1843, Hrabůvka 11)
- Kašpařík Bernard Kašpařík Bernard (* 5.7.1802, Jezernice 17) († 2.4.1803, Jezernice 17)
- Kašpařík Bernard Kašpařík Bernard (* 24.7.1804, Jezernice 17) († 14.4.1805, Jezernice 17)
- Kašpařík Eduard Kašpařík Eduard (* 25.6.1855, Jezernice 17) († 5.4.1928, Jezernice 17)
- Kašpařík Fabian Kašpařík Fabian (* 16.1.1767, Hrabůvka 11)
- Kašpařík František Kašpařík František (* 30.3.1807, Jezernice 17)
- Kašpařík František Kašpařík František (* 3.4.1740, Jezernice 17) († 27.11.1769, Jezernice 17)
- Kašpařík František Kašpařík František (* ?.?.1840, Hrabůvka 11) († 1.6.1841, Hrabůvka 11)
- Kašpařík František Kašpařík František (* ?.?.1873)
- Kašpařík František Kašpařík František (* 20.9.1902)
- Kašpařík Franz Kašpařík Franz (* 26.8.1829, Jezernice 17) († 27.8.1829, Jezernice 17)
- Kašpařík Franz Kašpařík Franz (* 9.3.1848, Jezernice 17)
- Kašpařík Franz Kašpařík Franz (* 18.8.1799, Hrabůvka 11) († 26.8.1799, Hrabůvka 11)
- Kašpařík Ignác Kašpařík Ignác (* 19.4.1839, Jezernice 17)
- Kašpařík Ignác Kašpařík Ignác (* 1.9.1812, Jezernice 17) († 23.6.1872)
- Kašpařík Jacob Kašpařík Jacob (* ?.?.1663, Lhotka) († 12.12.1721, Drahotuše (asi č. 5))
- Kašpařík Jan Kašpařík Jan (* 28.2.1677, Lhotka)
- Kašpařík Jan Kašpařík Jan (* 30.9.1708, Lhotka) († 7.10.1708, Lhotka)
- Kašpařík Jiří Kašpařík Jiří (* 14.4.1793, Hrabůvka 11) († 18.8.1793, Hrabůvka 11)
- Kašpařík Jiřík Kašpařík Jiřík (* 21.4.1689, Pekelský mlýn)
- Kašpařík Jiřík Kašpařík Jiřík (* 28.2.1669, Lhotka) († 31.1.1682, Lhotka)
- Kašpařík Joannes Kašpařík Joannes (* 12.5.1843, Jezernice 17)
- Kašpařík Joannes Kašpařík Joannes (* 14.4.1683, Lhotka) († 6.7.1758, Hrabůvka 11)
- Kašpařík Johan Kašpařík Johan (* 27.3.1800, Jezernice 17) († 16.11.1864, Jezernice 17)
- Kašpařík Johan Kašpařík Johan (* 22.1.1769, Jezernice 17) († 9.3.1841, Jezernice 17)
- Kašpařík Johan Kašpařík Johan (* 22.4.1728, Jezernice 17) († 27.7.1803, Jezernice 17)
- Kašpařík Johan Kašpařík Johan (* ?.?.1724) († 28.4.1772, Hrabůvka 11)
- Kašpařík Johan Kašpařík Johan (* 26.8.1764, Hrabůvka 11) († 8.8.1832, Hrabůvka 11)
- Kašpařík Johan Anton Kašpařík Johan Anton (* 5.4.1807, Hrabůvka 11)
- Kašpařík Josef Kašpařík Josef (* 7.2.1828, Jezernice 17) († 27.12.1898, Týn nad Bečvou 6)
- Kašpařík Josef Kašpařík Josef (* 14.3.1821, Jezernice 17) († 5.2.1822, Jezernice 17)
- Kašpařík Josef Kašpařík Josef (* 4.3.1700, Drahotuše) († 9.5.1700, Trávnický mlýn)
- Kašpařík Laurentius Kašpařík Laurentius (* 11.8.1758, Hrabůvka 11) († 11.8.1758, Hrabůvka 11)
- Kašpařík Martin Kašpařík Martin (* 30.10.1759, Jezernice 17)
- Kašpařík Martin Kašpařík Martin (* 10.11.1745, Jezernice 17) († 4.3.1746, Jezernice 17)
- Kašpařík Martin Kašpařík Martin (* 9.11.1847, Jezernice 17)
- Kašpařík Martin Kašpařík Martin (* 19.10.1686, Lhotka) († 16.9.1711, Lhotka)
- Kašpařík Matěj Kašpařík Matěj (* 13.8.1742, Jezernice 17)
- Kašpařík Matěj Kašpařík Matěj (* ?.?.1698, Lhotka) († 14.2.1716, Lhotka)
- ? Mattheus (rozený Kašpařík) Kašpařík Mattheus (* 5.8.1701, Drahotuše) († 14.8.1764, Drahotuše)
- Kašpařík N. Kašpařík N. (* ?.?.1871)
- Kašpařík Pavel Kašpařík Pavel (* 28.12.1686)
- Kašpařík Pavel Kašpařík Pavel (* 4.5.1678, Lhotka) († 10.5.1678, Lhotka)
- Kašpařík Štěpán Johan Kašpařík Štěpán Johan (* 15.12.1798, Hrabůvka 11) († 27.12.1798, Hrabůvka 11)
- Kašpařík Václav Kašpařík Václav (* 16.8.1679, Lhotka) († 21.1.1707)
- Kašpařík Vincenc Kašpařík Vincenc (* 25.3.1809, Jezernice 17) († 8.8.1809, Jezernice 17)
- Kašpařík Vincenc Kašpařík Vincenc (* 18.9.1810, Jezernice 17) († 19.8.1813, Jezernice 17)
- Kašpařík (Mlynář) Martin Kašpařík (Mlynář) Martin (* asi 1620, Lhotka)
- Kašpařík (Mlynář) Václav Kašpařík (Mlynář) Václav (* 15.2.1649, Lhotka)
- Kašpařík (Mlynář - Kašpar) Jan Kašpařík (Mlynář - Kašpar) Jan (* ?.?.1615, Lhotka ?) († 20.8.1715, Lhotka)
- Kašpařík (Mlynář zvaný Gašparů) Jan Kašpařík (Mlynář zvaný Gašparů) Jan (* asi 1640, Lhotka) († mezi 1698-1716)
- ? Agnes (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Agnes (* 10.1.1841, Jezernice 17)
- Malochová Anna (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Anna (* 14.1.1826, Jezernice 17)
- ? Anna (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Anna (* 15.7.1816, Jezernice 17)
- ? Anna (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Anna (* 13.3.1737, Jezernice 17)
- ? Anna (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Anna (* 5.6.1707, Drahotuše) († < 1712, Drahotuše)
- ? Anna (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Anna (* 1.3.1712, Drahotuše) († 1.3.1712, Drahotuše)
- ? Anna (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Anna (* 20.6.1711, Hrabůvka 11) († 20.6.1711, Hrabůvka 11)
- ? Anna (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Anna (* 13.7.1846, Jezernice 17)
- Pavlíková Anna Maria (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Anna Maria (* 26.7.1890, Jezernice 17) († 29.1.1936)
- ? Anna Maria (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Anna Maria (* 2.4.1762, Hrabůvka 11) († 17.6.1786, Hrabůvka 11)
- ? Antonie (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Antonie (* 21.5.1852, Jezernice 13)
- ? Barbora (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Barbora (* 28.10.1757, Jezernice 17)
- ? Barbora (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Barbora (* 4.12.1731, Jezernice 17)
- ? Barbora (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Barbora (* 19.12.1714, Drahotuše)
- ? Barbora (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Barbora (* 28.9.1718, Hrabůvka 11)
- ? Barbora (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Barbora (* 16.11.1709, Lhotka)
- ? Barbora Kateřina (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Barbora Kateřina (* 3.11.1796, Hrabůvka 11) († 8.3.1800, Hrabůvka 11)
- Uřinovská Celestina (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Celestina (* 16.4.1858, Jezernice 17) († 29.9.1906, Týn nad Bečvou 6)
- Pokludová Celestina Stefania (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Celestina Stefania (* 21.2.1889, Jezernice 17) († 21.7.1984, Jezernice 17)
- ? Emilie (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Emilie (* 3.2.1853, Jezernice 17) († 6.9.1855, Jezernice 17)
- Poppová Františka (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Františka (* 18.9.1835, Jezernice 17) († 7.3.1932)
- ? Františka (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Františka (* 26.6.1835, Hrabůvka 11) († 31.10.1836, Hrabůvka 11)
- ? Františka (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Františka (* Hrabůvka 11) († 9.2.1839, Hrabůvka 11)
- ? Johana (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Johana (* 21.5.1798, Jezernice 17)
- Kašpaříková Josefa Kašpaříková Josefa (* 1.3.1824, Jezernice 17) († 27.11.1849)
- ? Josefa Veronika (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Josefa Veronika (* 1.3.1790, Hrabůvka 11) († 1.5.1790, Hrabůvka 11)
- ? Judita (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Judita (* 20.8.1710, Drahotuše)
- ? Kateřina (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Kateřina (* 7.10.1765, Jezernice 17) († 26.1.1767, Jezernice 17)
- ? Kateřina (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Kateřina (* 19.6.1712, Hrabůvka 11) († 6.2.1757, Hrabůvka 11)
- ? Marianna (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Marianna (* 8.8.1734, Jezernice 17)
- ? Marianna (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Marianna (* 11.2.1709, Hrabůvka 11)
- ? Marianna (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Marianna (* 17.6.1791, Hrabůvka 11)
- ? Marianna (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Marianna (* 4.6.1673, Lhotka)
- ? Marie (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Marie (* 18.1.1760, Hrabůvka 11) († 17.7.1761, Hrabůvka 11)
- ? Marie Anna (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Marie Anna (* 25.3.1896, Jezernice 17) († 13.6.1913, Jezernice 17)
- ? Marie Anna (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Marie Anna (* 5.8.1837, Jezernice 17)
- ? Marina (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Marina (* 29.7.1697, Jezernice)
- ? Martha (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Martha (* asi 1670)
- Šámalová Otilie (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Otilie (* 29.11.1859, Jezernice 17) († 29.9.1908, Stará Ves 49)
- ? Rozálie (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Rozálie (* 8.2.1834, Jezernice 17) († 19.5.1834, Jezernice 17)
- ? Rozálie (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Rozálie (* 24.3.1801, Hrabůvka 11) († Hrabůvka 11)
- ? Rozyna (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Rozyna (* 29.9.1671, Lhotka) († 28.10.1671, Lhotka)
- ? Rozyna (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Rozyna (* 16.2.1676, Lhotka ?) († 19.3.1682, Lhotka)
- ? Rozyna (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Rozyna (* 19.6.1712, Hrabůvka 11) († 6.6.1714, Hrabůvka 11)
- ? Terezie (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Terezie (* 13.10.1756, Hrabůvka 11) († 9.7.1757, Hrabůvka 11)
- ? Veronika (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Veronika (* 15.7.1715, Hrabůvka 11)
- ? Veronika (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Veronika (* 7.2.1695, Jezernice)
- ? Vincencia (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Vincencia (* 23.2.1818, Jezernice 17) († 12.1.1841)
- ? Vincencia (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Vincencia (* 24.3.1844, Hrabůvka 11) († 21.12.1844, Hrabůvka 11)
- ? Zuzana (rozená Kašpaříková) Kašpaříková Zuzana (* 26.8.1738, Jezernice 17)
- ? Martha (rozená Kašpaříková (Mlynářová)) Kašpaříková (Mlynářová) Martha (* 15.1.1651, Lhotka)
- Kaufer Jan Kaufer Jan († 11.12.1754)
- Synáčková Kateřina (rozená Kauferová) Kauferová Kateřina (* ?.?.1739) († 19.7.1759)
- Šámalová Antonie (rozená Kefurtová) Kefurtová Antonie (* ?.?.1895) († ?.?.1988)
- Keinar Jiří Keinar Jiří
- Doláčková Therezia (rozená Keinarová) Keinarová Therezia
- Klapek Josef Klapek Josef
- Lambothová Apolonia (rozená Kleinerová) Kleinerová Apolonia (* ?.?.1697, Kojetín) († 22.1.1734, Kojetín)
- Niesner Anna (rozená Knauer) Knauer Anna (* Geppertsau)
- Knauer Georg Knauer Georg (* Geppertsau)
- Kobert Andreas Kobert Andreas (* odhad 1650, Ölstadtl (Olejovice)) († < 1682, Geppertsau)
- Kobert Baltazar Kobert Baltazar (* 5.5.1688, Geppertsau)
- Kobert Cristijanj Kobert Cristijanj (* 21.8.1706, Hrabůvka 11)
- Kobert Georg Kobert Georg (* odhad 1640, Olejovice)
- Kobert Heinrich Kobert Heinrich (* 20.5.1678, Geppertsau)
- Kobert Joanes Kobert Joanes (* 31.7.1705, Hrabůvka 11) († 19.8.1705, Hrabůvka 11)
- Kobert Kristian Kobert Kristian (* 28.2.1684, Geppertsau) († 4.2.1706, Hrabůvka 11)
- ? Magdalena (rozená Kobert) Kobert Magdalena (* 10.7.1693, Geppertsau)
- Kobert Michael Kobert Michael (* odhad 1610, Ölstadtl (Olejovice))
- Kobert Michael Kobert Michael (* okolo 1640, Ölstadtl (Olejovice))
- Kobert Paul Kobert Paul (* odhad 1660, Olejovice)
- Kobert Paul Kobert Paul (* 24.1.1663, Ölstadtl (Olejovice))
- ? Zuzana (rozená Kobert) Kobert Zuzana (* 21.1.1691, Geppertsau)
- Kobertová Anna Kobertová Anna (* ?.?.1743) († ?.1.1743)
- Kobertová Marina Kobertová Marina (* ?.?.1681, Drahotuše)
- ? Marie (rozená Kobzová) Kobzová Marie (* Pojbuky)
- Niesnerová Irena (rozená Kocourková) Kocourková Irena
- Kohout Václav Kohout Václav (* Praha - Podolí č.p. 22) († < 1898)
- Kohout Václav Kohout Václav
- Bartošová Alžběta (rozená Kohoutová) Kohoutová Alžběta (* 16.6.1858, Praha - Podolí č.p. 28)
- Bartošová Marie (rozená Kohoutová) Kohoutová Marie (* 17.10.1855, Praha - Podolí č.p. 42)
- Koláček František Koláček František (* 24.9.1911) († 6.8.1960)
- Koláček František Koláček František (* 3.9.1944)
- Koláček Jan Koláček Jan
- Koláček Jaroslav Koláček Jaroslav
- Koláček Jaroslav Koláček Jaroslav
- Koláček Martin Koláček Martin
- Koláček Miroslav Koláček Miroslav
- Koláček Vladimír Koláček Vladimír
- ? Adéla (rozená Koláčková) Koláčková Adéla
- ? Eva (rozená Koláčková) Koláčková Eva
- ? Hana (rozená Koláčková) Koláčková Hana
- Kutáčková Leona (rozená Koláčková) Koláčková Leona
- Ludíková Marie (rozená Koláčková) Koláčková Marie
- Drozdová Markéta (rozená Koláčková) Koláčková Markéta (* Hutisko)
- ? Michaela (rozená Koláčková) Koláčková Michaela
- ? Pavla (rozená Koláčková) Koláčková Pavla
- Kolář Rostislav Kolář Rostislav (* ?.?.1927) († srpen 2015)
- Kolář Rostislav Kolář Rostislav
- ? Božena (rozená Kolářová) Kolářová Božena
- ? Catharina (rozená Komniaczká) Komniaczká Catharina (* 13.11.1776, Bukovany 76 (u Kyjova)) († 13.11.1776, Bukovany 76 (u Kyjova))
- Schwartzová Rosálie (rozená Komniaczká) Komniaczká Rosálie (* okolo 1777, Kyjov (Gaya)) († >1826)
- Komniaczki František Komniaczki František (* 1.2.1779, Bukovany 72 (u Kyjova))
- Komniaczki Jan Komniaczki Jan (* Bukovany 76 (u Kyjova))
- Komniaczki Josef Komniaczki Josef (* 1.2.1779)
- Komniaczki Tomáš Komniaczki Tomáš (* Bukovany 76 (u Kyjova)) († < 1776)
- Fialová Terezie (rozená Konrádová) Konrádová Terezie (* 1785 (1786), Těchobuz 47) († 23.4.1812, Těchobuz 38)
- Brázdová Mariana (rozená Kopřivová) Kopřivová Mariana († > 1874)
- Korkeš Jan Korkeš Jan
- Schwarzová Kateřina (rozená Korkešová) Korkešová Kateřina (* okolo 1824)
- Kostiha Josef Kostiha Josef († < 1776)
- Kostruch František Kostruch František (* Rybáře)
- Kašpaříková Veronika (rozená Kostruchová) Kostruchová Veronika (* asi 1770, Rybáře) († 27.12.1810, Hrabůvka 11)
- Košárek František Košárek František (* 30.9.1931, Valašská Bystřice) († 30.6.2015, Koruna 23)
- Košárek František Košárek František
- Košárek Miroslav Košárek Miroslav
- Košárek Petr Košárek Petr
- Košárek Radek Košárek Radek
- Košárek Vlastimil Košárek Vlastimil
- Hyblerová Zdeňka (rozená Košárková) Košárková Zdeňka
- Kotulek Josef Kotulek Josef (* Hutisko)
- Drozdová Veronika (rozená Kotulková) Kotulková Veronika (* asi 1783, Hutisko)
- Řežábková Eva (rozená Koubová) Koubová Eva (* Žďár, okres Písek)
- Koutný Josef Koutný Josef (* Nyklovice)
- Marečková Rozálie (rozená Kožnová) Kožnová Rozálie (* okolo 1755)
- Kramarz Johan Kramarz Johan
- Kramarz Johan Kramarz Johan
- Žvátorová Dorota (rozená Kratochvílová) Kratochvílová Dorota (* okolo 1710, Hartmanice)
- Niessnerová Petra (rozená Krausová) Krausová Petra
- Marečková Josefa (rozená Krčilová) Krčilová Josefa (* okolo 1860, Sulkovec)
- Krcha Jaromír Krcha Jaromír
- Krcha Vladimír Krcha Vladimír
- Krcha Zdeněk Krcha Zdeněk
- ? Ludmila (rozená Krchová) Krchová Ludmila
- Krůpa Michal Krůpa Michal (* 30.9.1833)
- Krupička Jan Krupička Jan
- Krupička Tomáš Krupička Tomáš
- Krupička Vojtěch Krupička Vojtěch
- ? Anežka (rozená Krupičková) Krupičková Anežka
- Krupka Josef Krupka Josef
- Žvátorová Anna (rozená Krupková) Krupková Anna
- Krutil Anton Krutil Anton (* Hranice)
- Drozdová Celestina (rozená Křístková) Křístková Celestina
- Nartinátová Rosalie (rozená Křivová) Křivová Rosalie
- Křižka Jan Křižka Jan
- Křižka Jan Křižka Jan
- Křižka Jan Křižka Jan
- Křižka Josef Křižka Josef (* 13.8.1926) († 15.8.1991, Havířov)
- Křižka Petr Křižka Petr
- Křižka Tomáš Křižka Tomáš
- Zarembová Hana (rozená Křižková) Křižková Hana
- Hanáková Lenka (rozená Křižková) Křižková Lenka
- Mausbergerová Františka (rozená Kusá) Kusá Františka
- Kusý Silvestr Kusý Silvestr (* Počátky ?)
- Kutáček Michal Kutáček Michal
- ? Veronika (rozená Kutáčková) Kutáčková Veronika
- Kvíčala Josef Kvíčala Josef (* 6.1.1902, Bousín) († 22.10.1985, Frýdek - Místek)
- Kvíčala Martin Kvíčala Martin (* Bousín)
- Kvíčala N. Kvíčala N. († WW1)
- Kyselý Zdeněk Kyselý Zdeněk
L
- Lamboth Antonín Lamboth Antonín (* 8.5.1708, Kojetín)
- Lamboth František Lamboth František (* okolo 1680) († < 1771)
- Lamboth František Lamboth František (* 12.6.1741, Kojetín)
- Lamboth František Lamboth František (* okolo 1720, Kojetín)
- Lamboth František Lamboth František (* 31.3.1744, Kojetín)
- Lamboth Jakub Lamboth Jakub (* 30.4.1732, Kojetín)
- Lamboth Joannes Lamboth Joannes (* okolo 1680) († < 1742, Kojetín)
- Lamboth Joannes Lamboth Joannes (* okolo 1700, Kojetín)
- Lamboth Johann Lamboth Johann (* 12.8.1723, Kojetín)
- Lamboth Josef Lamboth Josef (* 4.2.1739, Kojetín) († 8.6.1740, Kojetín)
- Lamboth Josef Lamboth Josef (* 18.3.1741, Kojetín)
- Lamboth N. Lamboth N. (* okolo 1650)
- Lamboth Sigmund Lamboth Sigmund (* 1.5.1720, Kojetín) († 5.5.1720, Kojetín)
- Lamboth Thomas Lamboth Thomas (* asi 1709 - 1714, Kojetín)
- Schwartzová Anna (rozená Lambothová) Lambothová Anna (* 1.5.1720, Kojetín)
- ? Apolonia (rozená Lambothová) Lambothová Apolonia (* 23.1.1718, Kojetín)
- ? Aurelia (rozená Lambothová) Lambothová Aurelia (* 21.2.1744, Kojetín)
- ? Barbora (rozená Lambothová) Lambothová Barbora (* 8.1.1744, Kojetín)
- ? Elisabeth (rozená Lambothová) Lambothová Elisabeth (* 25.9.1745, Kojetín)
- N. Elisabetha (rozená Lambothová) Lambothová Elisabetha (* 18.11.1708, Kojetín)
- ? Marianna (rozená Lambothová) Lambothová Marianna (* 30.3.1721, Kojetín)
- ? Marianna (rozená Lambothová) Lambothová Marianna (* 22.2.1726, Kojetín)
- ? Rosalia (rozená Lambothová) Lambothová Rosalia (* 31.8.1715, Kojetín)
- Jünger Ludmila (rozená Lang) Lang Ludmila
- Langauf Antonius Langauf Antonius (* 11.6.1748) († 23.4.1816, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 7)
- Lasák Rudolf Lasák Rudolf
- Hometscherová Anna Josefa (rozená Lasáková) Lasáková Anna Josefa (* 15.3.1896, Plumlovská č. 30)
- Lavický David Lavický David
- PharmDr. Lavický Jan Lavický Jan
- Lavický Jan Lavický Jan (* 30.9.asi 1931)
- Mgr. Lavický Tomáš Lavický Tomáš
- Ing. Lavická Veronika (rozená Lederová) Lederová Veronika
- Libosvár Martin Libosvár Martin (* odhad 1780, Sobíšky 2)
- Kašpaříková Marie (rozená Libosvárová) Libosvárová Marie (* 15.12.1809, Sobíšky 2) († 23.3.1888, Jezernice 65)
- Pfeiler Anna (rozená Lichtblaw) Lichtblaw Anna
- Rypáčková Františka Barbora (rozená Listopadová) Listopadová Františka Barbora (* 2.12.1866, Mladá Vožice 221)
- Liveček Tomáš Liveček Tomáš († < 1726)
- Kašpaříková Veronika (rozená Livečková) Livečková Veronika († 12.1.1768, Drahotuše)
- Losert Anton Losert Anton (* Gross Dittersdorf (Čermná))
- Pfeiler Franzisca (rozená Losert) Losert Franzisca (* Gross Dittersdorf (Čermná))
- Losert Georg Losert Georg
- Wognerová Catharina (rozená Losertová) Losertová Catharina (* asi 1655, Smilov)
- Ludík Jakub Ludík Jakub
- Ludík Jan Ludík Jan
- Ludík Lubomír Ludík Lubomír
- Ludík Lubomír Ludík Lubomír
- Ludík Michal Ludík Michal
- ? Kristýna (rozená Ludíková) Ludíková Kristýna
- Koláčková Věra (rozená Ludíková) Ludíková Věra
M
- Maczko Andreas Maczko Andreas (* okolo 1630)
- Niesner Carolina (rozená Mader) Mader Carolina (* 3.12.1847, Budišov n. B. - Podlesí č. 9) († 24.9.1919, Budišov n. B.)
- JUDr. Macháček Jan Macháček Jan
- Mgr. Timoumiová Petra (rozená Macháčková) Macháčková Petra
- Machala Josef Machala Josef
- Machálek Jan Machálek Jan (* Strážnice)
- Machálek Jan Machálek Jan
- Machálek Jiří Machálek Jiří (* 23.4.1761, Strážnice)
- Machálek Jiří Machálek Jiří (* 2.4.1789, Strážnice 73) († < 1797)
- Machálek Jiří Machálek Jiří (* 24.4.1797, Strážnice 83)
- Machálek Josef Machálek Josef (* 18.8.1791, Strážnice 73)
- Machálek Karel Machálek Karel
- Machálek Pavel Machálek Pavel (* 15.11.1829, Strážnice 411) († 18.1.1890)
- Machálek Pavel Machálek Pavel (* 1.1.1803, Strážnice 73)
- Machálek Pavel Machálek Pavel
- Machálek Pavel Machálek Pavel
- Machálek Viktor Machálek Viktor
- Machálek Viktor Machálek Viktor
- ? Alžběta (rozená Machálková) Machálková Alžběta (* 16.9.1793, Strážnice 73)
- ? Alžběta (rozená Machálková) Machálková Alžběta (* 23.10.1798, Strážnice 73)
- Vodicová Anna (rozená Machálková) Machálková Anna
- ? Apolonie (rozená Machálková) Machálková Apolonie (* 19.1.1786, Strážnice 73)
- ? Barbora (rozená Machálková) Machálková Barbora (* 26.11.1795, Strážnice 73)
- ? Božena (rozená Machálková) Machálková Božena
- Svobodová Josefa (rozená Machálková) Machálková Josefa
- ? Marie (rozená Machálková) Machálková Marie
- Hradilová Rozálie (rozená Machálková) Machálková Rozálie (* 12.5.1868, Strážnice 411) († 17.11.1943, Hranice)
- Schwarzová Anna (rozená Machalová) Machalová Anna (* 23.7.1897, Dětkovice) († 25.11.1923, Prostějov, všeobecná nemocnice)
- Dobiášová Marie (rozená Majerová) Majerová Marie
- Pastorková Veronika (rozená Majerová) Majerová Veronika (* ?.?.1871, Valašská Bystřice)
- Malek Joanes Malek Joanes (* ?.?.1684) († 8.12.1720, Drahotuše)
- Maloch František Maloch František
- Mareček Antonín Mareček Antonín (* 28.11.1824, Sulkovec 37)
- Mareček Filip Jiří Mareček Filip Jiří (* 28.4.1887, Sulkovec 12) († 17.5.1971)
- Mareček František Mareček František (* 20.12.1841, Sulkovec 2)
- Mareček František Mareček František (* 23.1.1913) († 22.9.1993)
- Mareček František Mareček František (* 10.9.1870, Sulkovec 13) († 30.11.1870, Sulkovec)
- Mareček Ignác Mareček Ignác (* 6.11.1820, Sulkovec 37) († < 1879)
- Mareček Ignác Mareček Ignác (* 25.11.1859, Sulkovec 37)
- Mareček Ignác Mareček Ignác (* 14.9.1886, Sulkovec)
- Mareček Ignác Mareček Ignác (* 25.6.1842, Sulkovec 37) († 25.6.1842)
- Mareček Jan Mareček Jan (* okolo 1755, Sulkovec 15)
- Mareček Josef Mareček Josef (* 17.8.1853, Sulkovec 37) († 17.8.1853)
- Mareček Josef Mareček Josef (* 27.3.1874)
- Mareček Josef Mareček Josef (* 25.11.1859, Sulkovec 37)
- Mareček Josef Mareček Josef (* 4.2.1816, Sulkovec 37)
- Mareček Josef Mareček Josef (* 27.2.1782, Sulkovec 15)
- Mareček Josef Mareček Josef (* 10.10.1789, Sulkovec 15)
- Mareček Josef Mareček Josef
- Mareček Karel Mareček Karel (* 24.7.1813, Sulkovec 37)
- Mareček Karel Mareček Karel (* 23.4.1794, Sulkovec 15)
- Mareček Martin Mareček Martin (* okolo 1755, Sulkovec 15)
- Mareček N. Mareček N.
- Mareček Pavel Mareček Pavel (* 11.12.1788, Sulkovec 15)
- Mareček Pavel Mareček Pavel (* 4.6.1828, Sulkovec 37) († 4.6.1828, Sulkovec 37)
- Mareček Pavel Mareček Pavel (* 7.8.1796, Sulkovec 15)
- Mareček Pavel Mareček Pavel (* 25.5.1787, Sulkovec 15) († 25.5.1787)
- Mareček Pavel Mareček Pavel (* 15.10.1767, Sulkovec)
- Mareček Václav Mareček Václav (* 15.9.1914) († 29.1.1958)
- Mareček Václav Mareček Václav (* okolo 1720, Sulkovec) († < 1780)
- Mareček Václav Mareček Václav (* okolo 1755, Sulkovec 15)
- Mareček Václav Mareček Václav
- Mareček Vicenc Mareček Vicenc (* 22.4.1808, Sulkovec 37)
- Pekrová Anna (rozená Marečková) Marečková Anna (* 29.5.1916) († 22.3.2005)
- ? Anna (rozená Marečková) Marečková Anna (* 14.12.1883, Sulkovec 12) († 27.6.1912)
- ? Anna (rozená Marečková) Marečková Anna (* 20.4.1878, Sulkovec 13) († 12.6.1880, Sulkovec)
- ? Anna (rozená Marečková) Marečková Anna (* 9.5.1844, Sulkovec 37)
- ? Antonie (rozená Marečková) Marečková Antonie (* 31.3.1857, Sulkovec 37)
- ? Antonie (rozená Marečková) Marečková Antonie (* 1.3.1819, Sulkovec 37)
- Kolářová Božena (rozená Marečková) Marečková Božena
- ? Filipka Petronilla (rozená Marečková) Marečková Filipka Petronilla (* 28.4.1887, Sulkovec 12 (č. 37))
- ? Františka (rozená Marečková) Marečková Františka (* 21.11.1848, Sulkovec 37) († 2.8.1888, Sulkovec)
- ? Františka (rozená Marečková) Marečková Františka (* 11.2.1811, Sulkovec 37)
- ? Františka (rozená Marečková) Marečková Františka (* 3.6.1785, Sulkovec 15)
- ? Františka (rozená Marečková) Marečková Františka (* ?.?.1785, Sulkovec)
- Žvátorová Jaromíra Anna (rozená Marečková) Marečková Jaromíra Anna (* 27.2.1911, Domamyslice 30) († 4.12.1990, Prostějov)
- Dufková Josefa (rozená Marečková) Marečková Josefa (* 20.2.1882, Sulkovec)
- ? Josefa (rozená Marečková) Marečková Josefa (* 1.3.1876)
- ? Josefa (rozená Marečková) Marečková Josefa (* 28.6.1851, Sulkovec 37)
- ? Kateřina (rozená Marečková) Marečková Kateřina (* ?.?.1766, Sulkovec 15) († 18.7.1770, Sulkovec)
- Janíčková Marie (rozená Marečková) Marečková Marie (* 1.4.1922) († 14.3.1997)
- Sedláčková Olga (rozená Marečková) Marečková Olga
- ? Terezie (rozená Marečková) Marečková Terezie (* 4.11.1846, Sulkovec 37)
- ? Terezie (rozená Marečková) Marečková Terezie (* 28.4.1780, Sulkovec 15)
- Janečková Františka (rozená Marková) Marková Františka
- Martinát Josef Martinát Josef (* 19.3.1902, Valašská Bystřice) († 6.6.1989, Moravská Třebová)
- Martinát Vincenc Martinát Vincenc
- Košárková Ludmila (rozená Martinátová) Martinátová Ludmila (* 11.10.1936, Valašská Bystřice) († 9.8.1988, Hradec Králové)
- ? Vlasta (rozená Martinátová) Martinátová Vlasta (* 21.6.1938, Valašská Bystřice) († 17.2.1954, Koruna)
- Kašpaříková Karolína (rozená Martincová) Martincová Karolína
- Martinec Johan Martinec Johan
- Matěj Jan Matěj Jan
- Simandlová Kateřina (rozená Matějová) Matějová Kateřina (* ?.?.1778, Malý Ježov 16) († 23.3.1852, Velký Ježov 24)
- Matuška Jan Matuška Jan
- ? Tereza (rozená Matušková) Matušková Tereza
- Matzner Josef Matzner Josef (* Gross Dittersdorf (Čermná))
- Mausberger František Mausberger František (* 18.11.1810, Počátky 109)
- Mausberger Martin Mausberger Martin (* Počátky) († < 1838)
- Oplustilová Anna (rozená Mausbergerová) Mausbergerová Anna (* 24.7.1814, Počátky (okr. Pelhřimov) 109) († 13.6.1888, Brno, Frohliher gasse 29)
- Šámalová Zdenka (rozená Mazelová) Mazelová Zdenka (* 6.2.1911) († ?.?.2007, Brno)
- Buriánová Marie (rozená Michálková) Michálková Marie (* Topolany u Vyškova)
- Nezvalová Marie (rozená Michlerová) Michlerová Marie (* 9.2.1893, Prostějov, Anenská č. 45)
- Pravdová Štěpánka (rozená Mikešová) Mikešová Štěpánka (* ?.?.1888)
- Mikšík Josef Mikšík Josef (* Štěchovice 1 (Kroměříž))
- Hradilová Žofie (rozená Mikšíková) Mikšíková Žofie (* okolo 1833, Štěchovice 1 (Kroměříž))
- Mikulenka Oldřich Mikulenka Oldřich
- Milanovic Marko Milanovic Marko
- ? Maja (rozená Milanovič) Milanovič Maja
- Milanovič Vasilij Milanovič Vasilij
N
- Dužeková Alena (rozená N.) N. Alena
- Machálková Alžběta (rozená N.) N. Alžběta
- Waisarová Anna (rozená N.) N. Anna
- Mlynář zvaná Gašparů Anna (rozená N.) N. Anna (* asi 1650) († Lhotka)
- Kašpaříková Anna (rozená N.) N. Anna (* ?.?.1670) († 29.11.1747, Drahotuše)
- Mlynář - Kašparová Anna (rozená N.) N. Anna (* asi 1623) († 27.6.1719, Lhotka)
- Gogelová Anna (rozená N.) N. Anna
- Kobertová Anna (rozená N.) N. Anna
- Šámalová Anna (rozená N.) N. Anna (* okolo 1600)
- Šámalová Anna (rozená N.) N. Anna (* okolo 1560)
- Šámalová Anna (rozená N.) N. Anna (* okolo 1520)
- Fialová Anna (rozená N.) N. Anna
- Opluščilová Anna (rozená N.) N. Anna (* okolo 1750)
- Vičanová Anna (rozená N.) N. Anna (* ?.?.1728, Solanec) († 8.1.1799, Hutisko 63/106)
- Drozdová - Bosáková Anna (rozená N.) N. Anna (* ?.?.1717, Hutisko) († 11.8.1757, Hutisko 63/106)
- Komniatská Anna (rozená N.) N. Anna (* Bukovany (u Kyjova))
- Wognerová Anna (rozená N.) N. Anna (* okolo 1630)
- Niesner Anna Maria (rozená N.) N. Anna Maria
- Niesner Anna Maria (rozená N.) N. Anna Maria
- Lambothová Barbora (rozená N.) N. Barbora (* ?.?.1681) († 10.12.1771, Kojetín č. 6)
- Šebková Blanka (rozená N.) N. Blanka
- Wognarová Catharina (rozená N.) N. Catharina (* ?.?.1644) († 13.3.1694, Hrabůvka 11)
- Niesner Catharina (rozená N.) N. Catharina (* asi 1639) († 29.5.1714, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- N. David N. David
- Wognarová Dorota (rozená N.) N. Dorota
- N. Dorota N. Dorota
- Wognarová Dorota (rozená N.) N. Dorota (* ?.?.1664) († 29.1.1703, Hrabůvka)
- Žvátorová Dorota (rozená N.) N. Dorota (* ?.?.1635) († 30.11.1707)
- Niesner Dorotha (rozená N.) N. Dorotha (* Geppertsau ?) († 29.4.1739, Geppertsau ?)
- Schebor Eleonora (rozená N.) N. Eleonora
- Schwartz Elisabeth (rozená N.) N. Elisabeth
- Niesner Elisabetha (rozená N.) N. Elisabetha
- Uřinovská Emilie (rozená N.) N. Emilie
- Wognerová Eva (rozená N.) N. Eva (* asi 1610)
- ? Eva (rozená N.) N. Eva (* asi 1630)
- Wognarová Eva (rozená N.) N. Eva (* odhad 1640)
- Schwartzová Františka (rozená N.) N. Františka (* ?.?.1755)
- Nezwal Halina (rozená N.) N. Halina
- Černá Hana (rozená N.) N. Hana
- Žvátorová Jana (rozená N.) N. Jana
- Marečková Jana (rozená N.) N. Jana
- Marečková Jaromíra (rozená N.) N. Jaromíra (* 5.5.1908) († 20.9.1989)
- Sehnálková Julie (rozená N.) N. Julie
- Synáčková Justýna (rozená N.) N. Justýna
- Ludíková Kateřina DiS.(rozená N.) N. Kateřina
- Koláčková Kateřina (rozená N.) N. Kateřina
- Libosvárová Kateřina (rozená N.) N. Kateřina (* odhad 1780, Sobíšky 2)
- Mlynář - Kašpaříková Kateřina (rozená N.) N. Kateřina (* okolo 1620)
- Vojáčková Kateřina (rozená N.) N. Kateřina
- Marečková Kateřina (rozená N.) N. Kateřina (* okolo 1720)
- N. Libuše N. Libuše
- Nezvalová Ludmila (rozená N.) N. Ludmila
- Vlášková Ludmila (rozená N.) N. Ludmila (* ?.?.1899) († 3.3.1981)
- Lambothová Ludmila (rozená N.) N. Ludmila (* ?.?.1678) († 8.10.1742, Kojetín)
- Metodijevová Lydie (rozená N.) N. Lydie
- Wognarová Magdalena (rozená N.) N. Magdalena (* ?.?.1685) († 29.4.1768, Drahotuše)
- Žvátorová Magdalena (rozená N.) N. Magdalena (* okolo 1680) († 26.5.1729, Bousín)
- Čechová Magdalena (rozená N.) N. Magdalena
- Kašpaříková Mariana (rozená N.) N. Mariana
- Pavlíková Marie (rozená N.) N. Marie
- Sekaninová Marie (rozená N.) N. Marie (* ?.?.1794)
- Marečková Marie (rozená N.) N. Marie (* ?.?.1811)
- Kohoutová Marie (rozená N.) N. Marie
- Potsch Marina (rozená N.) N. Marina
- Kobertová Marina (rozená N.) N. Marina (* okolo 1640)
- Rimerová Marina (rozená N.) N. Marina
- N. Matheus N. Matheus (* Habicht)
- Uřinovská N. (rozená N.) N. N.
- Brůžková N. (rozená N.) N. N.
- Šámalová N. (rozená N.) N. N.
- Machálková N. (rozená N.) N. N.
- Nezvalová N. (rozená N.) N. N.
- N. N. N. N.
- Žvátorová N. (rozená N.) N. N. (* okolo 1655)
- N. N. N. N.
- N. N. N. N.
- N. N. N. N.
- N. N. N. N.
- N. N. N. N.
- N. N. N. N.
- N. N. N. N.
- Marečková N. (rozená N.) N. N.
- Kašpaříková N. (rozená N.) N. N.
- Bártlová N. (rozená N.) N. N. (* ?.?.1927)
- N. N. N. N.
- Hradilová N. (rozená N.) N. N.
- Prikrylová N. (rozená N.) N. N.
- Prikrylová N. (rozená N.) N. N.
- Vičanová N. (rozená N.) N. N.
- Kobert N. (rozená N.) N. N.
- Oplustilová N. (rozená N.) N. N.
- Niesner N. (rozená N.) N. N.
- Wognarová N. (rozená N.) N. N. (* asi 1600)
- Wognarová N. (rozená N.) N. N.
- Běhalová N. (rozená N.) N. N.
- Schwartzová N. (rozená N.) N. N.
- Kašpaříková N. (rozená N.) N. N.
- Odstrčilová N. (rozená N.) N. N.
- Šámalová Naděžda (rozená N.) N. Naděžda
- Ludíková Pavlína (rozená N.) N. Pavlína
- Mlynář - Kašpaříková Rozyna (rozená N.) N. Rozyna (* cca 1650)
- Šámalová Růžena (rozená N.) N. Růžena (* 20.8.1906) († 23.2.1983, Brno)
- Schiffner Susana (rozená N.) N. Susana
- Žvátorová Terezie (rozená N.) N. Terezie
- Marečková Terezie (rozená N.) N. Terezie (* okolo 1755, Nyklovice 21)
- Kauferová Veronika (rozená N.) N. Veronika
- Rosypalová Veronika (rozená N.) N. Veronika
- Kašpaříková Zuzana (rozená N.) N. Zuzana (* 26.1.1704, Slavíč) († 9.1.1766, Jezernice 17)
- Drozdová Zuzana (rozená N.) N. Zuzana (* odhad 1683) († 4.3.1744, Hutisko)
- Bortlová Zuzana (rozená N.) N. Zuzana (* ?.?.1689) († 5.5.1742, Hutisko)
- Kašpaříková 1 N. (rozená N. 1) N. 1 N.
- Kašpaříková N. (rozená N. 2) N. 2 N.
- Najman František Najman František († < 1925)
- Najman Jan Najman Jan (* 15.8.1897, Pačlavice)
- Navara Václav Navara Václav
- Bartošová Antonie (rozená Navarová) Navarová Antonie (* 6.6.1858, Hostomice 154)
- Rosypalová Rozina (rozená Navrátilová) Navrátilová Rozina (* okolo 1757) († 24.2.1827, Břest 80)
- Němec N. Němec N.
- Koláčková Jitka (rozená Němečková) Němečková Jitka († 23.12.1983)
- Bartošová Marie (rozená Netrefová) Netrefová Marie (* 3.5.1883, Praha - Modřany č.p. 111)
- Neuman František Neuman František (* 3.4.1872, Jesenec)
- Ing. Smažíková Eva (rozená Neuvirthová) Neuvirthová Eva
- Nezval František Karel Nezval František Karel (* 23.2.1904, Prostějov, Annenská 68) († 8.4.1986, Prostějov)
- Nezval Jaroslav František Nezval Jaroslav František
- Nezval Josef Nezval Josef (* 11.2.1895, Prostějov, Anenská 66) († Polsko, Kalisz)
- Nezval Josef Nezval Josef (* Čechovice)
- Nezval Josef Nezval Josef (* 1.2.1867, Čechovice)
- Nezval Josef Karel Nezval Josef Karel (* 20.1.1900, Prostějov, Anenská 66)
- Nezval Jozef Nezval Jozef
- Nezval Karel Nezval Karel (* 16.5.1869, Čechovice) († 1.6.1950, Prostějov)
- Nezval Karel Nezval Karel (* 9.1.1944, Prostějov) († 10.3.1974, Prostějov)
- Nezval Rudolf Nezval Rudolf (* asi 1930, Prostějov)
- Nezval Stanislav Nezval Stanislav (* 4.5.1892, Prostějov, Annenská 73) († 22.1.1948)
- Nezval Waldemar Nezval Waldemar
- Běhalová Anna (rozená Nezvalová) Nezvalová Anna (* 26.7.1931) († 30.12.2012)
- Snášelová Marie (rozená Nezvalová) Nezvalová Marie (* asi 1930, Prostějov)
- Pískovská Marie (rozená Nezvalová) Nezvalová Marie
- Běhalová Marie (rozená Nezvalová) Nezvalová Marie (* 8.8.1898, Prostějov, Annenská 66) († 3.8.1969)
- ? Marie Anna (rozená Nezvalová) Nezvalová Marie Anna (* 8.8.1898, Prostějov, Anenská 66)
- Švarcová Růžena Marie (rozená Nezvalová) Nezvalová Růžena Marie (* 13.3.1909, Prostějov, Annenská 61) († 24.12.1991, Prostějov)
- Dymkowski Stanislava (rozená Nezvalová) Nezvalová Stanislava († Polsko)
- N. Věra (rozená Nezvalová) Nezvalová Věra
- Plašticová Vlasta (rozená Nezvalová) Nezvalová Vlasta
- ? Jarmila (rozená Nezwal) Nezwal Jarmila
- ? Urszula (rozená Nezwal) Nezwal Urszula
- Niesner Andreas Niesner Andreas (* 25.11.1737, Haslicht 37) († odhad 1800)
- ? Anna Elisabetha (rozená Niesner) Niesner Anna Elisabetha (* 29.11.1814, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- ? Anna Elisabetha (rozená Niesner) Niesner Anna Elisabetha (* 13.5.1786, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 14.2.1787, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- ? Anna Elisabetha (rozená Niesner) Niesner Anna Elisabetha (* 6.4.1754, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 9.1.1817)
- ? Anna Katarina (rozená Niesner) Niesner Anna Katarina (* 26.11.1721, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Gröger Anna Maria (rozená Niesner) Niesner Anna Maria (* 3.2.1855, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- ? Anna Maria (rozená Niesner) Niesner Anna Maria (* 19.11.1715, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 4.4.1774, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 46)
- ? Anna Regina (rozená Niesner) Niesner Anna Regina (* 27.6.1740, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 23.10.1740)
- ? Anna Rosina (rozená Niesner) Niesner Anna Rosina (* 10.1.1823, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- ? Anna Rozina (rozená Niesner) Niesner Anna Rozina (* 20.1.1837, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Antonín Niesner Antonín (* 4.4.1847, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Antonín Niesner Antonín (* 14.9.1772, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 8.10.1844, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 93)
- ? Antonín (rozený Niesner) Niesner Antonín (* 4.4.1747, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- ? Apollonia (rozená Niesner) Niesner Apollonia (* 30.3.1739, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 22.11.1770, Gross Dittersdorf (Čermná))
- Niesner Barthel (Bartoloměj) Niesner Barthel (Bartoloměj) (* ?.?.1656, Gross Dittersdorf (Čermná)) († 8.1.1721, Haslicht 37)
- Niesner Carl Franz Niesner Carl Franz (* 17.3.1789, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 21.3.1789, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- ? Catharina (rozená Niesner) Niesner Catharina (* 22.9.1740, Haslicht 37)
- Hauser Catharina (rozená Niesner) Niesner Catharina (* asi 1667, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 20.3.1749, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Losert Elisabetha (rozená Niesner) Niesner Elisabetha (* 5.12.1702, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- ? Elisabetha (rozená Niesner) Niesner Elisabetha (* 28.12.1757, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Emil Niesner Emil (* 12.9.1895, Hranice) († 29.4.1955, Drahotuše)
- Niesner Emil Niesner Emil (* Přerov) († 17.10.2008, Přerov)
- Niesner Emil František Niesner Emil František (* 19.7.1923, Drahotuše č. 96) († 14.3.1987, Přerov)
- Niesner Engelbert Niesner Engelbert (* 1.9.1810, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († asi > 1891)
- Niesner Engelbert Niesner Engelbert (* 5.8.1846, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 20.12.1847, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner František Niesner František (* 12.1.1804, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 25.1.1804, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner František Niesner František (* 31.7.1845, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 3.9.1845, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner František Niesner František (* 22.7.176X, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner František Antonín Niesner František Antonín (* 4.10.1816, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Georg Niesner Georg (* odhad 1620, Gross Dittersdorf (Čermná)) († odhad 1680)
- Niesner Georg Niesner Georg (* asi 1667, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 20.3.1749, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Christianj Niesner Christianj (* 3.8.1749, Libavá)
- Niesner Ignaz Niesner Ignaz (* 14.12.1783, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 3.2.1787, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 3)
- Niesner Ignaz Niesner Ignaz (* 19.12.1760, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 13.12.1770)
- Niesner Jacob Niesner Jacob (* 28.5.1705, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 14.5.1768, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Jacob Niesner Jacob (* asi 1636) († 22.2.1712, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Ing. Niesner Jakub Niesner Jakub
- Niesner Jan Niesner Jan (* 20.12.1812, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 10.6.1834, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Jan Křtitel Niesner Jan Křtitel (* 12.11.1772, Haslicht 37)
- ? Joanna (rozená Niesner) Niesner Joanna (* 29.3.1782, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 16.4.1782, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Joannes Niesner Joannes (* 17.6.1678, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 18.5.1739)
- Niesner Joannes Niesner Joannes (* 19.12.1701, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († < 1707)
- Niesner Joannes Niesner Joannes (* ?.?.1759) († 27.5.1759)
- Niesner Joannes Georgius Niesner Joannes Georgius (* 3.10.1707, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 14.1.1710, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Joannes Michaelis Niesner Joannes Michaelis (* 18.3.1764)
- ? Johanna (rozená Niesner) Niesner Johanna (* 25.3.1846, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- ? Johanna (rozená Niesner) Niesner Johanna (* 14.1.1752, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- ? Johanna (rozená Niesner) Niesner Johanna (* 29.5.1746, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Johann Anton Niesner Johann Anton (* 19.5.1745, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 17.5.1747, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Johann Blasius Niesner Johann Blasius (* 3.2.1855, Gross Dittersforf (Čermná) č. 75) († 23.4.1901, Punkendorf (Boňkov) č. 19)
- Niesner Josef Niesner Josef (* 29.1.1771, Haslicht 37)
- Niesner Josef Niesner Josef (* 27.7.1808, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Josef Niesner Josef (* 12.1.1804, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 27.1.1804, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Josef Niesner Josef (* 13.2.1836, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Josef Niesner Josef (* 12.10.1743, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 25.8.1801, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Josef Niesner Josef (* 5.3.1893, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 5.3.1893, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Josef Niesner Josef (* 29.11.1770, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 13.5.1840, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Josef Niesner Josef (* 19.8.1805, Gross Dittersforf (Čermná) č. 93) († 16.8.1889, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 93)
- ? Josefa (rozená Niesner) Niesner Josefa (* 16.9.1848, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Josefa Niesner Josefa (* 18.3.1874, Budišov n. B. - Podlesí č. 56) († 21.10.1957, Olomouc - Nové Sady)
- Niesner Joseph Niesner Joseph (* 4.2.1712, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Karl Franz Niesner Karl Franz (* 30.8.1741, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 4.3.1765)
- ? Klara (rozená Niesner) Niesner Klara (* 5.11.1790, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Libor Niesner Libor (* 27.7.1818, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 12.8.1818, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Lorenz Niesner Lorenz (* okolo 1705, Haslicht 37) († odhad 1770)
- ? Magdalena (rozená Niesner) Niesner Magdalena (* 8.7.1756, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 9.8.1758, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- ? Maria Elisabeth (rozená Niesner) Niesner Maria Elisabeth (* 24.3.1774, Haslicht 37)
- ? Marina (rozená Niesner) Niesner Marina (* 2.9.1693, Haslicht 37)
- Angeter Marina (rozená Niesner) Niesner Marina (* Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 20.3.1749)
- Niesner Michael Niesner Michael (* 4.10.1820, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 23.3.1899, Reisendorf (Trhavice))
- Niesner Michael Niesner Michael († 27.8.1710)
- Niesner Michael Niesner Michael (* 17.9.1710, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Petr Niesner Petr
- Niesner Radek Niesner Radek
- Hausner Rosina (rozená Niesner) Niesner Rosina (* 24.8.1718, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Stanislav Niesner Stanislav (* 28.10.1919, Drahotuše č. 81) († 20.2.1961, Rumburk)
- Niesner Stephanus Niesner Stephanus (* 10.6.1843, Gross Dittersforf (Čermná) č. 93) († 20.2.1920, Budišov n. B. - Podlesí)
- ? Terezie (rozená Niesner) Niesner Terezie (* 30.9.1805, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- ? Terezie (rozená Niesner) Niesner Terezie (* 3.4.1843, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- ? Theresia (rozená Niesner) Niesner Theresia (* 1.7.1750, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 13.4.1751)
- ? Theresia (rozená Niesner) Niesner Theresia (* 25.4.1775, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Mgr. Niesner Tomáš Niesner Tomáš
- Niesner Václav Niesner Václav (* 25.9.1743, Haslicht 37)
- Niesner Vendelín Niesner Vendelín (* 26.10.1840, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 21.12.1882, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Vendelín Niesner Vendelín (* 2.1.1883, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Niesner Vendelín Niesner Vendelín (* 11.11.1923, Hranice)
- ? Victoria (rozená Niesner) Niesner Victoria (* 17.3.1789, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 21.3.1789, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Ing. Niesner Zdeněk Niesner Zdeněk
- ? Albína (rozená Niesnerová) Niesnerová Albína (* 16.11.1886, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Ing. Švejdová Alena (rozená Niesnerová) Niesnerová Alena
- ? Aloisie (rozená Niesnerová) Niesnerová Aloisie (* 27.10.1883, Mittalwald 4 (Středolesí))
- ? Blažena (rozená Niesnerová) Niesnerová Blažena (* 13.1.1918, Drahotuše č. 107) († 23.1.1975, Praha)
- ? Emma (rozená Niesnerová) Niesnerová Emma
- Šámalová Helena Vlasta (rozená Niesnerová) Niesnerová Helena Vlasta (* 10.6.1927, Drahotuše č. 61) († 9.5.2004, Ludmírov)
- ? Ivanka (rozená Niesnerová) Niesnerová Ivanka (* Rumburk) († + v útlém věku)
- ? Judith (rozená Niesnerová) Niesnerová Judith (* 18.4.1885, Mittalwald 4 (Středolesí))
- Bláhová Kateřina (rozená Niesnerová) Niesnerová Kateřina
- Zubrová Marie (rozená Niesnerová) Niesnerová Marie
- Grosmanová Markéta (rozená Niesnerová) Niesnerová Markéta
- Cahlíková Martina (rozená Niesnerová) Niesnerová Martina
- ? Stanislava (rozená Niesnerová) Niesnerová Stanislava (* 18.1.1944, Rumburk) († 29.5.2004, Rumburk)
- Smažíková Štěpánka (rozená Niesnerová) Niesnerová Štěpánka (* 24.12.1924, Drahotuše č. 96) († 7.5.2000, Mladá Boleslav)
- Niessner Adam Niessner Adam
- Niessner Bedřich Niessner Bedřich (* 27.6.1902, Olomouc - Hodolany č. 180) († 30.4.1978)
- Niessner David Niessner David
- Niessner František Jan Niessner František Jan (* 1.12.1890, Hranice č. 367) († 16.12.1960, Polouvsí)
- Niessner Marek Niessner Marek
- Niessner Petr Niessner Petr
- Niessner Petr Niessner Petr
- Niessner Roman Niessner Roman
- ? Kamila (rozená Niessnerová) Niessnerová Kamila
- ? Monika (rozená Niessnerová) Niessnerová Monika
- Novák Dominik Novák Dominik
- Novák Jiří Novák Jiří
- Vojtěchová Alena (rozená Nováková) Nováková Alena
- Pravdová Juliana (rozená Nováková) Nováková Juliana (* Rymice) († < 1874)
- Nezvalová Marie (rozená Novotná) Novotná Marie (* 28.5.1865, Prostějov)
- Bartošová Marie (rozená Novotná) Novotná Marie (* Praha - Bráník) († < 1886)
O
- Odstrčil Jan Odstrčil Jan
- Zapletalová Eva (rozená Odstrčilová) Odstrčilová Eva
- Kobert Rosina (rozená Ohlbort) Ohlbort Rosina (* Altwasser)
- Olbert Jan Olbert Jan
- Olbert Jan Olbert Jan
- Mgr. PhDr. ? Martina (rozená Olbertová) Olbertová Martina
- Uřinovská Lucie (rozená Olivová) Olivová Lucie
- Oplustil Albert Oplustil Albert (* 7.4.1813, Obrowitz (Zábrdovice, Brno) 27)
- Oplustil Alois Josef Oplustil Alois Josef (* 16.6.1839, Brno, Brünner Thor Zwinger 260)
- Oplustil Eduard Josef Oplustil Eduard Josef (* 12.12.1855, Brno Brněnský Zwinger 260)
- Oplustil Emanuel Libor Oplustil Emanuel Libor (* 24.12.1819, Obrowitz (Zábrdovice, Brno) 27)
- Oplustil Filip Oplustil Filip (* ?.?.1849, Brno)
- Oplustil František Matěj Oplustil František Matěj (* 14.9.1775, Obrowitz (Zábrdovice, Brno) 24) († < 1838)
- Oplustil Gustav Oplustil Gustav (* 10.7.1895, Brno, Františkánská 11) († 29.3.1969, Hranice)
- Oplustil Gustav Oplustil Gustav
- Oplustil Hubert Oplustil Hubert (* ?.?.1853, Brno)
- Oplustil Ivan Oplustil Ivan (* 12.6.1935, Hranice, Nerudova 592/7) († 18.5.2014, Paršovice)
- Oplustil Ivan Oplustil Ivan
- Oplustil Jan Nepomucký Filip Jakub Oplustil Jan Nepomucký Filip Jakub (* 1.5.1817, Obrowitz (Zábrdovice, Brno) 27)
- Oplustil Jiří Oplustil Jiří (* 2.1.1929, Hranice, Nerudova 592/7) († 29.3.2011, Hranice)
- Oplustil Josef Libor Oplustil Josef Libor (* 2.3.1807, Obrowitz (Zábrdovice, Brno) 27)
- Oplustil Karel Boromejský Oplustil Karel Boromejský (* 27.7.1844, Brno, Brünner Thor Zwinger 260)
- Oplustil Libor Josef Oplustil Libor Josef (* 8.3.1811, Obrowitz (Zábrdovice, Brno) 27) († 25.1.1879, Brn,o, Zwinger 3)
- Oplustil Vilém Josef Oplustil Vilém Josef (* 17.5.1852, Brno, Brünner Thor Zwinger 260)
- Oplustil Vincenc Josef Oplustil Vincenc Josef (* 13.3.1803, Obrowitz (Zábrdovice, Brno) 39)
- Oplustil Vít Oplustil Vít
- ? Adelheit Antonie (rozená Oplustilová) Oplustilová Adelheit Antonie (* 26.6.1840, Brno, Brünner Thor Zwinger 260)
- ? Andrea (rozená Oplustilová) Oplustilová Andrea
- Vlasáková Anna (rozená Oplustilová) Oplustilová Anna
- ? Anna Antonie (rozená Oplustilová) Oplustilová Anna Antonie (* 16.2.1854, Brno, Brünner Thor Zwinger 260)
- ? Anna Jana (rozená Oplustilová) Oplustilová Anna Jana (* 20.1.1849, Brno, Brünner Thor Zwinger 260)
- ? Anna Marie Karolína (rozená Oplustilová) Oplustilová Anna Marie Karolína (* 23.6.1880, Brno, Frohliher gasse 29) († 8.8.1880, Brno, Frohliher gasse 29)
- ? Antonie (rozená Oplustilová) Oplustilová Antonie (* 16.1.1805, Obrowitz (Zábrdovice, Brno)) 39)
- ? Barbora Nepomucká (rozená Oplustilová) Oplustilová Barbora Nepomucká (* 28.4.1815, Obrowitz (Zábrdovice, Brno) 27)
- ? Emilie Antonie (rozená Oplustilová) Oplustilová Emilie Antonie (* 26.10.1850, Brno, Brünner Thor Zwinger 260)
- ? Hilarie Antonie (rozená Oplustilová) Oplustilová Hilarie Antonie (* 7.1.1846, Brno, Brünner Thor Zwinger 260)
- Sejtková Jarmila (rozená Oplustilová) Oplustilová Jarmila (* 21.4.1951, Hranice) († 9.10.1987, Praha)
- ? Josefa Antonie (rozená Oplustilová) Oplustilová Josefa Antonie (* 13.3.1843, Brno, Brünner Thor Zwinger 260)
- ? Josefa Dorota (rozená Oplustilová) Oplustilová Josefa Dorota (* 9.5.1801, Obrowitz (Zábrdovice, Brno) 39)
- ? Karolína Antonie (rozená Oplustilová) Oplustilová Karolína Antonie (* 18.10.1847, Brno, Brünner Thor Zwinger 260)
- Milanovič Kateřina (rozená Oplustilová) Oplustilová Kateřina
- Olbertová Ludmila (rozená Oplustilová) Oplustilová Ludmila
- Pleskanková Marcela (rozená Oplustilová) Oplustilová Marcela
- ? Marie Anna (rozená Oplustilová) Oplustilová Marie Anna (* 20.9.1841, Brno, Brünner Thor Zwinger 260)
- ? Marie Antonie (rozená Oplustilová) Oplustilová Marie Antonie (* 17.9.1858)
- ? Nina (rozená Oplustilová) Oplustilová Nina
- Čepeláková Petra (rozená Oplustilová) Oplustilová Petra
- Prikrylová Věra (rozená Oplustilová) Oplustilová Věra (* 20.8.1930, Hranice, Nerudova 592/7) († 30.5.2004, Hranice)
- Krupičková Veronika (rozená Oplustilová) Oplustilová Veronika
- Opluščil František Opluščil František (* okolo 1750, Zábrdovice)
- Ordelt Ignatz Ordelt Ignatz (* ???) († Týn nad Bečvou?)
- Kašpaříková Lucie (rozená Ordeltová) Ordeltová Lucie (* 19.7.1829, Prusy 15) († 15.6.1894, Jezernice 17)
- Otec neznámý ? Otec neznámý ?
- Otec neznámý ? Otec neznámý ?
- Otec neznámý ? Otec neznámý ?
- Otec neznámý ? Otec neznámý ?
- Otec neznámý ? Otec neznámý ?
P
- Paleček Hugo Paleček Hugo (* 2.4.1857, Veselíčko č. 1) († 13.3.1915, Písek)
- Paleček Jan Paleček Jan
- Simandlová Marie (rozená Palečková) Palečková Marie (* 27.1.1862, Veselíčko 1 (okres Milevsko))
- Pánek Jan Pánek Jan
- Marečková Terezie (rozená Pánková) Pánková Terezie (* ?.?.1784, Nyklovice 15 nebo 11)
- Pastorek František Pastorek František (* Videčské Paseky 153)
- Pastorek Jan Pastorek Jan (* 13.5.1873, Videčské Paseky 153) († 27.9.1915, Zašová)
- Pastorek Ludvík Pastorek Ludvík (* ?.?.1906, Zašová 205)
- ? Anežka (rozená Pastorková) Pastorková Anežka (* ?.?.1909, Zašová 210)
- Benešová Anežka (rozená Pátková) Pátková Anežka (* 17.8.1894, Křímov, okres Chomutov) († 21.5.1958, Havířov)
- Pavlík Josef Pavlík Josef
- Pavlík Martin Pavlík Martin (* 30.11.1886, Jezernice 87) († 16.6.1975)
- Koláčková Marie (rozená Pavlíková) Pavlíková Marie (* 5.2.1920) († 27.3.1993)
- Pekr Josef Pekr Josef
- Pekr Josef Pekr Josef
- ? Anna (rozená Pekrová) Pekrová Anna
- ? Jaromíra (rozená Pekrová) Pekrová Jaromíra
- Bräuer Josepha (rozená Peschel) Peschel Josepha
- Petřík Jiří Petřík Jiří
- Schwartzová Josefa (rozená Petříková) Petříková Josefa (* Dobročkovice)
- Matzner Anna (rozená Pfeiler) Pfeiler Anna (* 8.5.1894, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Pfeiler Ernest Pfeiler Ernest (* Gross Dittersdorf (Čermná) č. 4)
- Pfeiler Ernest Pfeiler Ernest (* 30.10.1886, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 29.5.1934, Hranice)
- Pfeiler Franz Pfeiler Franz (* 7.2.1889, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75) († 22.1.1908, Hranice)
- Pfeiler Ignaz Pfeiler Ignaz (* Gross Dittersdorf (Čermná) č. 4)
- Krutil Josefa Franciska (rozená Pfeiler) Pfeiler Josefa Franciska (* 24.7.1884, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Pfeiler Leopold Pfeiler Leopold (* 4.11.1891, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Pfeiler Osvald Pfeiler Osvald (* 18.1.1898, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Pfeiler Sofia Pfeiler Sofia (* Gross Dittersdorf (Čermná))
- Piňos Bohuslav Piňos Bohuslav
- Piňos František Piňos František (* ?.?.1896, Otinoves 45)
- Piňos Jan Piňos Jan (* Otinoves 45)
- Piňos Jan Piňos Jan
- Piňos Jindřich Piňos Jindřich
- Piňos Josef Piňos Josef
- Piňos N. Piňos N.
- Žvátorová Anna (rozená Piňosová) Piňosová Anna (* 6.5.1890, Otinoves 45) († > 1940)
- Pískovský N. Pískovský N.
- Pixa Jan Pixa Jan
- Pixa N. Pixa N.
- Palečková Antonie (rozená Pixová) Pixová Antonie (* Písek 25)
- Plaštica František Plaštica František (* 25.3.1888, Miřetice - Cikánka, okres Chrudim)
- Plaštica Jiří Plaštica Jiří (* 17.2.1936) († 27.12.1936)
- ? Ilona (rozená Plašticová) Plašticová Ilona
- Pleskanka Jiří Pleskanka Jiří
- Pleskanka Jiří Pleskanka Jiří
- ? Sylva (rozená Pleskanková) Pleskanková Sylva
- Stolařová Veronika (rozená Plutíková) Plutíková Veronika
- Podenstätter František Sarkander Podenstätter František Sarkander (* 7.11.1752, Vyškov)
- Podenstätter Johann Podenstätter Johann (* odhad 1710) († < 1775)
- Schwartzová Marie Terezie (rozená Podenstätterová) Podenstätterová Marie Terezie (* 29.9.1754, Vyškov) († 26.5.1800, Milonice)
- Podmítal Jan Podmítal Jan († < 1784)
- Hradilová Magdalena (rozená Podmítalová) Podmítalová Magdalena (* ?.?.1760, Břest) († 24.5.1829, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- Pokluda Augustin Pokluda Augustin (* 8.8.1885, Starý Staříč) († 28.12.1964, Jezernice 17)
- Polášek ? Polášek ?
- Polášek Julius Polášek Julius
- Polášek Richard Polášek Richard
- ? Františka (rozená Polášková) Polášková Františka
- ? Julie (rozená Polášková) Polášková Julie
- Wognarová Barbora (rozená Poltzerová) Poltzerová Barbora (* asi 1640, Trhavice (Reisendorf))
- Popela Jan Popela Jan (* Stará Ves)
- Popp Josef Popp Josef
- Pořízka Antonín Pořízka Antonín
- Žvátorová Františka (rozená Pořízková) Pořízková Františka (* 23.12.1846, Drahany 15) († > 1921, Bousín 33)
- Cibulková Františka (rozená Pospíšilová) Pospíšilová Františka
- Kobert Anna (rozená Potsch) Potsch Anna (* 19.5.1664, Altwasser (Stará Voda))
- Pfeiler Marie (rozená Potsch) Potsch Marie (* Mibes (Milovany))
- Potsch Martin Potsch Martin (* Alt Wasser)
- Pravda Adolf Pravda Adolf (* ?.?.1877)
- Pravda Augustin Pravda Augustin (* 4.3.1872, Němčice u Kroměříže 11) († 15.2.1954, Němčice 11)
- Pravda František Pravda František (* Němčice u Kroměříže)
- Pravda Jan Pravda Jan († < 1874)
- Pravda Miroslav Pravda Miroslav (* ?.?.1910)
- Pravda Vladimír Pravda Vladimír (* ?.?.1907)
- Šámalová Juliana Vilemína (rozená Pravdová) Pravdová Juliana Vilemína (* 27.5.1874, Němčice u Kroměříže) († 20.9.1943, Hranice)
- Popelová Karolína (rozená Pravdová) Pravdová Karolína (* Němčice u Kroměříže)
- ? Terezie (rozená Pravdová) Pravdová Terezie (* ?.?.1870)
- Prikryl Ivo Prikryl Ivo
- Prikryl Jan Prikryl Jan
- Prikryl Milan Prikryl Milan (* 11.11.1929) († 25.2.2013, Hranice)
- Prikryl Ondřej Prikryl Ondřej
- Prikryl Petr Prikryl Petr
- ? Dagmar (rozená Prikrylová) Prikrylová Dagmar
- ? Kateřina (rozená Prikrylová) Prikrylová Kateřina
- Procházka Antonín Procházka Antonín
- Procházka Jiří Procházka Jiří
- Kusá Alžběta (rozená Procházková) Procházková Alžběta
- Žvátorová Anna (rozená Procházková) Procházková Anna (* ?.?.1782) († <= 1836)
- Sejtková Dana (rozená Procházková) Procházková Dana
- Janečková Marie (rozená Procházková) Procházková Marie
- Přibyl Jan Přibyl Jan
- Přikryl ? Přikryl ?
- Přikryl Gustav Přikryl Gustav
- ? Karla (rozená Přikrylová) Přikrylová Karla
- ? Klementina (rozená Přikrylová) Přikrylová Klementina
- ? Marie (rozená Přikrylová) Přikrylová Marie
- Puff Medoděj Puff Medoděj
- Zuberová Božena (rozená Puffová) Puffová Božena (* 9.6.1892, Vsetín)
R
- Wognarová Dorothea (rozená Rabsová) Rabsová Dorothea (* asi 1655)
- Rambousek Josef Rambousek Josef (* 11.12.1852, Dolany) († 2.2.1935, Šlikova Ves)
- Smažíková Božena (rozená Rambousková) Rambousková Božena (* 22.10.1903, Šlikova Ves) († 21.12.1980, Nymburk)
- Niesnerová Marcela (rozená Rédrová) Rédrová Marcela (* 17.5.1960, Přerov) († 21.10.2009, Přerov)
- Reys Fridrich Reys Fridrich (* asi 1655, Glatz, Schlesien (Klodzko, Polsko))
- Richter Josef Richter Josef (* okolo 1806)
- Niesner Terezie (rozená Richter) Richter Terezie (* okolo 1817, Altwasser (Stará Voda) č. 1) († 8.8.1881, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Rimer František Rimer František (* 10.1.1733)
- Rimer Samuel Rimer Samuel
- Podenstätterová Anna Victoria (rozená Rimerová) Rimerová Anna Victoria (* 18.12.1730, Vyškov)
- Rosypal František Saleský Rosypal František Saleský (* 28.1.1754, Břest 80) († < 1827)
- Rosypal Jiří Rosypal Jiří (* okolo 1707) († 2.4.1782, Břest 80)
- ? Kateřina (rozená Rosypalová) Rosypalová Kateřina (* 17.4.1786, Břest 80)
- Hradilová Petrollina (rozená Rosypalová) Rosypalová Petrollina (* 9.5.1788, Břest č. 80) († 8.12.1860, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- Rozehnalík Martin Rozehnalík Martin (* ?.?.1648) († 4.2.1695, Drahotuše)
- Rumpík Řehoř Rumpík Řehoř
- Žvátorová Anna (rozená Rumpíková) Rumpíková Anna (* okolo 1685) († 1.4.1729, Bousín)
- Rychlík Bohuslav Rychlík Bohuslav (* 22.9.1909, Pustiměř) († 1.10.1960, Krnov)
- Rychlík Bohuslav Rychlík Bohuslav
- JUDr. Rypáček Jiří Rypáček Jiří
- JUDr. Rypáček Jiří Václav Rypáček Jiří Václav (* 5.10.1898, Praha - Vinohrady) († 9.11.1978, Horní Beřkovice)
- JUDr. Rypáček Matěj Matyáš Rypáček Matěj Matyáš (* 10.12.1853, Hodětín 19) († 22.10.1931, Mladá Vožice)
- Šámalová Antonie (rozená Ryšánková) Ryšánková Antonie (* 17.12.1898, Brno - Zábrdovice, Přadlácká 5)
Ř
- Šmídová Františka (rozená Ředinová) Ředinová Františka (* 11.2.1870, Karolín 40)
- Caletková Ilona (rozená Řehová) Řehová Ilona
- Řežábek Vojtěch Řežábek Vojtěch (* Žďár, okres Písek)
- Vokatá Anna (rozená Řežábková) Řežábková Anna (* Žďár, okres Písek)
S
- Niesner Thecla (rozená Sauer) Sauer Thecla (* 17.9.1801, Zigartice (Siegertsau) č. 18) († 26.6.1870)
- Sehnálek František Sehnálek František
- Niesnerová Emílie (rozená Sehnálková) Sehnálková Emílie (* okolo 1880, Chomíž)
- Sejtko Petr Sejtko Petr
- Sejtko Zdeněk Sejtko Zdeněk (* ?.?.1950) († 10.2.2014)
- Sejtko Zdeněk Sejtko Zdeněk
- ? Adéla (rozená Sejtková) Sejtková Adéla
- ? Eliška (rozená Sejtková) Sejtková Eliška
- ? Kateřina (rozená Sejtková) Sejtková Kateřina
- Schebor Josef Schebor Josef (* Jistebnice, Hronova Vesec 6)
- Oplustilová Alžběta (rozená Scheborová) Scheborová Alžběta (* 8.11.1776, Jistebnice, Hronova Vesec 6)
- Niesner Anna Catharina (rozená Schiffner) Schiffner Anna Catharina (* 2.8.1718, Altwasser (Stará Voda)) († 2.12.1747, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Schiffner Balthasar Schiffner Balthasar
- Niesner Apollonia (rozená Schindler) Schindler Apollonia (* asi 1792, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 26) († 10.12.1844)
- Schindler Josef Schindler Josef
- Schlossar Matěj Schlossar Matěj (* Drahotuše)
- Kašpaříková Marianna (rozená Schlossarová) Schlossarová Marianna (* 14.4.1733, Drahotuše) († > 1773, Hrabůvka 11)
- Niesnerová Jiřina (rozená Schovajsová) Schovajsová Jiřina
- Niesner Anna Elisabetha (rozená Schwartz) Schwartz Anna Elisabetha (* 31.7.1727, Altwasser (Stará Voda)) († 13.10.1797, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 7)
- Schwartz František Schwartz František (* odhad 1680) († < 1745)
- Schwartz František Schwartz František (* 30.7.1754, Kojetín) († 1.8.1754, Kojetín)
- Schwartz Franz Schwartz Franz (* 15.5.1783, Milonice č. 6)
- Schwartz Ignác Schwartz Ignác (* 30.7.1754, Kojetín) († 7.8.1754, Kojetín)
- Schwartz Jiří Schwartz Jiří (* 13.4.1788, Milonice č. 6) († 3.12.1788, Milonice č. 6)
- Schwartz Johann Schwartz Johann (* 16.10.1746, Kojetín) († 25.4.1811, Milonice č. 66)
- Schwartz Josef Kalasanský Schwartz Josef Kalasanský (* 11.8.1811, Milonice č. 66)
- Schwartz Joseph Schwartz Joseph
- Schwartz Martin Schwartz Martin (* 9.12.1778, Rataje č. 28)
- Schwartz Matthäus Schwartz Matthäus (* 21.9.1748, Kojetín) († 23.5.1826, Milonice č. 66)
- Schwartz Matthäus Schwartz Matthäus (* 5.9.1803, Milonice č. 66)
- Schwartz Ondřej Schwartz Ondřej (* 9.11.1808, Milonice č. 66)
- Schwartz Simon Schwartz Simon (* odhad 1710, Kojetín) († < 1772)
- Schwartz Václav Schwartz Václav (* 15.10.1785, Milonice č. 6) († 14.11.1859, Dobročkovice č. 78)
- Schwartz Václav Schwartz Václav (* 18.9.1750, Kojetín) († 20.8.1772, Kojetín, Kroměřížské předměstí 15)
- ? Anna (rozená Schwartzová) Schwartzová Anna (* 2.4.1762, Kojetín) († 9.4.1762, Kojetín)
- ? Antonie Dorota (rozená Schwartzová) Schwartzová Antonie Dorota (* 29.8.1798, Milonice č. 66) († 27.9.1800, Milonice č. 66)
- ? Františka (rozená Schwartzová) Schwartzová Františka (* 10.1.1793, Milonice č. 66) († 19.9.1795, Milonice č. 66)
- ? Františka (rozená Schwartzová) Schwartzová Františka (* 19.10.1776, Rataje č. 28)
- ? Jana Nepomucká (rozená Schwartzová) Schwartzová Jana Nepomucká (* 25.5.1802, Milonice č. 66)
- ? Josefa (rozená Schwartzová) Schwartzová Josefa (* 11.3.1805, Milonice č. 66) († 3.4.1806, Milonice č. 66)
- ? Josefa (rozená Schwartzová) Schwartzová Josefa (* 20.2.1781, Rataje č. 28) († 27.11.1784, Milonice č. 6)
- Schwartzová Magdalena Schwartzová Magdalena (* 13.4.1788, Milonice č. 6) († odhad 1850)
- ? Marie Anna (rozená Schwartzová) Schwartzová Marie Anna (* 27.7.1790, Milonice č. 6) († 30.9.1795, Milonice č. 66)
- ? Thekla (rozená Schwartzová) Schwartzová Thekla (* 24.9.1753, Kojetín) († 12.10.1753, Kojetín)
- ? Thekla (rozená Schwartzová) Schwartzová Thekla (* 7.5.1755, Kojetín)
- Schwarz Anton Schwarz Anton (* Gross Wasser)
- Schwarz bezejmenný Schwarz bezejmenný (* 29.5.1848, Prostějov č. 98) († 29.5.1848, Prostějov č. 98)
- Schwarz Eduard Schwarz Eduard (* 22.1.1897, Prostějov, Dobytčí trh 0) († ?.?.1976, Kvasice)
- Schwarz Ferdinand František Schwarz Ferdinand František (* 2.8.1894, Prostějov, Brněnská 32) († 31.12.1894, Prostějov)
- Schwarz Ferdinand Vilém Schwarz Ferdinand Vilém (* 29.5.1863, Prostějov, Brněnské předměstí No. 67)
- Schwarz František Schwarz František (* 14.1.1814, Milonice č. 66) († odhad 1880)
- Niesner Františka (rozená Schwarz) Schwarz Františka (* 23.3.1856, Grosswasser)
- Schwarz Franz Schwarz Franz
- Schwarz Franz Schwarz Franz (* 23.12.1791, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 77)
- Schwarz Ignaz Schwarz Ignaz (* ?.?.1827, Hamadorf 14)
- Schwarz Jan Ferdinand Schwarz Jan Ferdinand (* 20.6.1896, Prostějov, Brněnská 32)
- Schwarz Jaroslav Alois Schwarz Jaroslav Alois (* 22.11.1897, Prostějov, Brněnská 32) († 28.6.1898, Prostějov)
- Schwarz Josef Schwarz Josef (* okolo 1820, Dobročkovice č. 78)
- Schwarz Karel Schwarz Karel
- Niesner Therezia (rozená Schwarz) Schwarz Therezia (* 7.1.1785, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 77) († 17.6.1842, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- ? Victoria (rozená Schwarz) Schwarz Victoria (* 14.9.1782, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 77) († 20.4.1832, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Schwarz Vladimír Karel Schwarz Vladimír Karel (* 25.7.1870, Prostějov, Brněnské předměstí No. 76) († 9.1.1910, Prostějov)
- ? Eleonora (rozená Schwarzová) Schwarzová Eleonora (* ?.?.1823, Dobročkovice č. 78) († 9.4.1823, Dobročkovice č. 78)
- Najmanová Františka Josefa (rozená Schwarzová) Schwarzová Františka Josefa (* 20.10.1898, Prostějov, Na příhoně 17)
- ? Josefa (rozená Schwarzová) Schwarzová Josefa (* ?.?.1823, Dobročkovice č. 78) († 2.6.1823, Dobročkovice č. 78)
- ? Magdalena Marie (rozená Schwarzová) Schwarzová Magdalena Marie (* 1.9.1899, Prostějov, Brněnská 60)
- ? Marie (rozená Schwarzová) Schwarzová Marie (* 17.10.1905, Prostějov, Anenská 61)
- ? Marie (rozená Schwarzová) Schwarzová Marie (* 14.12.1889, Prostějov, Brněnská 48) († > 15.12.1889, Prostějov)
- ? Marie Magdalena (rozená Schwarzová) Schwarzová Marie Magdalena (* 29.2.1892, Prostějov, Brněnská 32) († 3.3.1925, Kroměříž)
- ? Matylda (rozená Schwarzová) Schwarzová Matylda (* 23.4.1895, Prostějov, Anenská 61)
- ? Růžena (rozená Schwarzová) Schwarzová Růžena (* 12.8.1900, Prostějov, Annenská 61)
- Simandl Alois Simandl Alois (* 21.6.1840, Malý Ježov 15) († 5.4.1923, Malý Ježov 17)
- Simandl Antonín Simandl Antonín (* 18.2.1846, Velký Ježov 24, Smilovy Hory) († 8.3.1846, Velký Ježov 24, Smilovy Hory)
- Simandl Antonín Simandl Antonín (* 9.6.1854, Velký Ježov 24, Smilovy Hory) († 15.4.1883, Velký Ježov 24, Smilovy Hory)
- Simandl Antonín Simandl Antonín (* 20.12.1885, Písek 151) († 2.9.1886, Velký Ježov 24, Smilovy Hory)
- Simandl Barnabáš Simandl Barnabáš (* 6.6.1840, Velký Ježov 24, Smilovy Hory) († 14.1.1841, Velký Ježov 24, Smilovy Hory)
- MUDr. Simandl František Simandl František (* 29.12.1871, Roudnice n.L.) († 15.10.1923, Kladno, Hornická nemocnice)
- Simandl František Simandl František (* 20.10.1802, Malý Ježov 15) († < 1890)
- Simandl František Vendelín Simandl František Vendelín (* 24.11.1841, Velký Ježov 24, Smilovy Hory) († 8.2.1884, Roudnice nad Labem)
- Simandl Jindřich Alois Simandl Jindřich Alois (* 28.5.1890, Velký Ježov 17, Smilovy Hory)
- Simandl Václav Simandl Václav (* 7.10.1812, Malý Ježov 15) († 17.10.1892, Velký Ježov 24, Smilovy Hory)
- Simandl Václav Simandl Václav (* ?.?.1773) († 13.7.1843, Velký Ježov 24, Smilovy Hory)
- Simandl Václav Simandl Václav (* 20.8.1852, Velký Ježov 24, Smilovy Hory) († 14.11.1926, Mladá Boleslav ?)
- doc. Dr. Simandl Václav Antonín Simandl Václav Antonín (* 9.7.1887, Písek 151) († 11.8.1918, Mladá Boleslav)
- ? Anna (rozená Simandlová) Simandlová Anna (* 20.7.1856, Velký Ježov 24, Smilovy Hory) († 24.8.1857, Velký Ježov 24, Smilovy Hory)
- ? Antonie (rozená Simandlová) Simandlová Antonie (* 6.6.1849, Velký Ježov 24, Smilovy Hory) († 17.11.1853, Velký Ježov 24, Smilovy Hory)
- PhDr. Rypáčková Helena (rozená Simandlová) Simandlová Helena (* 20.9.1905, Roudnice nad Labem) († 2.11.1969, Roudnice nad Labem)
- ? Marie (rozená Simandlová) Simandlová Marie (* 13.4.1867, Mladá Vožice č.p. 96) († ?.?.1937)
- ? Marie (rozená Simandlová) Simandlová Marie (* 22.6.1847, Velký Ježov 24, Smilovy Hory)
- Koláčková Dagmar (rozená Skálová) Skálová Dagmar
- Skokan Josef Skokan Josef (* odhad 1810, Prostřední Bečva) († < 1875)
- Drozdová Apolonie (rozená Skokanová) Skokanová Apolonie (* 1.1.1842, Prostřední Bečva č. 873) († 3.11.1879, Hutisko 106)
- Skřivánek Jiří Skřivánek Jiří
- Brůžková Rozálie (rozená Skřivánková) Skřivánková Rozálie (* Těchobuz 30)
- Smažík František Smažík František (* 25.4.1899, Malšice 55) († 19.7.1928, Berlín)
- Smažík Jan Smažík Jan (* 21.5.1868, Malšice 55) († 20.8.1932, Malšice 71)
- Smažík Karel Smažík Karel (* 31.8.1924, Berlín) († 17.2.1998, Havlíčkův Brod)
- Smažík Karel Smažík Karel
- Smažík Karel Smažík Karel
- Macháčková Štěpánka (rozená Smažíková) Smažíková Štěpánka
- Snášel Jaroslav Snášel Jaroslav
- Snášel Stanislav Snášel Stanislav (* asi 1950, Prostějov) († asi 1985, Prostějov)
- Vaňková Jaroslava (rozená Snášelová) Snášelová Jaroslava
- Sohr Josef Sohr Josef
- Zuberová Johanna (rozená Spendlerová) Spendlerová Johanna
- Stanislaw Martin Stanislaw Martin
- Stanislaw Pavel Stanislaw Pavel
- Machálková Anna (rozená Stanislawová) Stanislawová Anna (* okolo 1803, Strážnice)
- Šámalová Anděla (rozená Staňková) Staňková Anděla
- Niesner Anna Marie (rozená Stanzel) Stanzel Anna Marie (* 3.7.1747, Geppertsau) († 9.7.1801, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 75)
- Steker Antonín Steker Antonín (* 28.2.1742) († 1.4.1773, Gross Dittersdorf (Čermná) č. 48)
- Niesner Catharina (rozená Stoitzer) Stoitzer Catharina (* okolo 1705, Habicht) († odhad 1770)
- Stolař František Stolař František
- Schwarzová Marie (rozená Stolařová) Stolařová Marie (* Holešov)
- Stolster Baltazar Stolster Baltazar (* Kojetín)
- Lambothová Apolonia (rozená Stolsterová) Stolsterová Apolonia (* asi 1715, Kojetín)
- Černá Anna (rozená Studená) Studená Anna (* 24.12.1956, Prostějov) († 26.2.2009, Prostějov)
- Studený Vlastimil Studený Vlastimil
- Sudařík ??? Sudařík ???
- Sudařík ??? Sudařík ???
- Stanislavová Dorothea (rozená Sudaříková) Sudaříková Dorothea
- ? Katarina (rozená Sudaříková) Sudaříková Katarina
- Svatek Václav Svatek Václav (* Vilice 36)
- Simandlová Kateřina (rozená Svatková) Svatková Kateřina (* 29.1.1818, Vilice 36) († 16.6.1899, Velký Ježov 24, Smilovy Hory)
- Svoboda Bedřich Svoboda Bedřich († USA)
- Svoboda Bohuslav Svoboda Bohuslav († USA)
- Svoboda Ervín Svoboda Ervín
- Svoboda František Svoboda František
- Svoboda František Svoboda František
- Svoboda František Svoboda František
- Svoboda Jan Svoboda Jan
- Svoboda Jan Svoboda Jan
- Svoboda Josef Svoboda Josef († USA)
- Svoboda Karel Svoboda Karel
- Svoboda Ladislav (Vladimír?) Svoboda Ladislav (Vladimír?)
- Šámalová Anna (rozená Svobodová) Svobodová Anna (* ?.?.1683, Nučice) († 18.10.1765, Černý Kostelec)
- ? Bedřiška (rozená Svobodová) Svobodová Bedřiška
- ? Božena (rozená Svobodová) Svobodová Božena
- Nezvalová Josefa (rozená Svobodová) Svobodová Josefa (* Čechovice)
- ? Milada (rozená Svobodová) Svobodová Milada
- Kapičková Pavla (rozená Svobodová) Svobodová Pavla
- Kapičková Růžena (rozená Svobodová) Svobodová Růžena
- Swoboda ??? Swoboda ???
- Kramarzová Katarina (rozená Swobodová) Swobodová Katarina
- Synáček Jakub Synáček Jakub (* 5.6.1759) († 27.9.1759)
- Synáček Jakub Synáček Jakub (* 10.8.1735) († 11.7.1774)
- Synáček Jakub Synáček Jakub (* 24.7.1767) († > 1808)
- Synáček Jakub Synáček Jakub (* ?.?.1701) († 2.10.1761)
- Synáček Josef Synáček Josef (* 2.4.1774) († 20.11.1774)
- ? Anna (rozená Synáčková) Synáčková Anna (* 19.6.1762)
- Šámalová Barbora (rozená Synáčková) Synáčková Barbora (* 22.3.1765, Kostelec nad Černými lesy 32) († > 1838, Kostelec nad Černými lesy)
- ? Eleonora (rozená Synáčková) Synáčková Eleonora (* 6.12.1771)
- ? Kateřina (rozená Synáčková) Synáčková Kateřina (* 9.1.1764) († 17.3.1764)
Š
- Šaloun Miloslav Šaloun Miloslav
- Šaloun Milouš Šaloun Milouš
- ? Helena (rozená Šalounová) Šalounová Helena
- ? Jiřina (rozená Šalounová) Šalounová Jiřina (* asi 1947) († asi 1947, Malá Veleň)
- Šámal Bedřich Josef Šámal Bedřich Josef (* 7.3.1856, Mladá Vožice č.p. 52) († 19.8.1916, Stará Ves 49)
- Šámal Bedřich Josef František Šámal Bedřich Josef František (* 5.12.1890, Stará Ves 49) († 14.3.1968, Rokycany)
- Šámal Bernard František Šámal Bernard František (* 18.9.1838, Mladá Vožice č.p. 53) († ?.?.1921, Vídeň)
- Šámal František Šámal František (* 5.10.1760, Kostelec nad Černými lesy) († ?.?.1834, Kostelec nad Černými lesy)
- Šámal František Bedřich Innocenc Šámal František Bedřich Innocenc (* 28.7.1889, Stará Ves 49) († 24.4.1890, Stará Ves 49)
- Šámal František Josef Šámal František Josef (* 14.11.1883, 03. Vídeň, Rainergasse 6) († 18.6.1888, Hundsthurmerstrasse 89, Wien)
- Šámal František Otokar Šámal František Otokar (* 2.7.1895, Stará Ves 49) († ?.?.1916)
- Šámal František Rudolf Šámal František Rudolf (* 2.10.1846, Mladá Vožice č.p. 53) († 1.10.1903, Vídeň, IX. obvod, Lazaretsgasse 14 , Allgemeine Krankenhaus)
- Šámal František Xaver Šámal František Xaver (* 5.11.1797, Kostelec nad Černými lesy No. 32 (č. 39)) († 30.9.1865, Mladá Vožice 78)
- Šámal Hubert Šámal Hubert
- Šámal Jan Šámal Jan (* ?.?.1633, Černý Kostelec) († 10.4.1693, Černý Kostelec)
- Šámal Jiří Šámal Jiří (* okolo 1560, Český Dub) († < 1600, Černý Kostelec)
- Šámal Jiří mladší Šámal Jiří mladší (* okolo 1600, Černý Kostelec) († ?.?.1667)
- Šámal Josef František Šámal Josef František (* 9.10.1893, Stará Ves 49) († 25.5.1976, Brno)
- Šámal Josef Metoděj Šámal Josef Metoděj (* 14.3.1794, Kostelec nad Černými lesy No. 32 (č. 39)) († 25.8.1795, Kostelec nad Černými lesy No. 32 (č. 39))
- Šámal Karel Šámal Karel (* ?.?.1885, Vídeň, 5. obvod ) († 21.12.1887, Josef Spital, Vídeň)
- Šámal Ladislav Šámal Ladislav (* 21.11.1926, Praha?) († ?.?.1987, Praha)
- Šámal Ladislav František Josef Šámal Ladislav František Josef (* 16.6.1888, Stará Ves 49) († 22.12.1914, Gorlice, nemocnice)
- Šámal Martin Šámal Martin
- Šámal Matouš Šámal Matouš (* okolo 1520, Český Dub) († asi 1586)
- Šámal Oldřich František Šámal Oldřich František (* 9.10.1893, Stará Ves 49) († ?.2.1956, Praha)
- Ing. Šámal Ondřej Šámal Ondřej
- Ing. Šámal Otakar Šámal Otakar
- Šámal Otakar Bedřich Šámal Otakar Bedřich (* 2.11.1926, Hranice, Nerudova 162) († 28.10.1997, Moravský Beroun)
- Šámal Otokar Alois Šámal Otokar Alois (* 15.6.1899, Stará Ves 49) († 28.11.1991, Brno)
- Šámal Otokar Václav Šámal Otokar Václav (* 18.9.1897, Stará Ves 49) († 23.11.1897, Stará Ves 49)
- Šámal Petr Šámal Petr
- Šámal Rudolf Johann Šámal Rudolf Johann (* 15.4.1895, Vídeň, St. Leopold, Mathildengasse 2) († 18.12.1985, Vídeň)
- Šámal Vincenc Karel Šámal Vincenc Karel (* 2.1.1849, Mladá Vožice 138) († 21.10.1902, Vídeň, Gumpendorfstrasse 104)
- Šámal Vojtěch Šámal Vojtěch (* 21.3.1717, Černý Kostelec) († 8.12.1782, Černý Kostelec)
- Šámal Vojtěch Šámal Vojtěch (* 26.4.1800, Kostelec nad Černými lesy č. 37) († 31.8.1800, Kostelec nad Černými lesy č. 37)
- Šámal Vojtěch (pův. Pavel) Šámal Vojtěch (pův. Pavel) (* 25.6.1672, Černý Kostelec) († 19.8.1743, Černý Kostelec)
- ? Adelhaid Barbara (rozená Šámalová) Šámalová Adelhaid Barbara (* 29.9.1890, Vídeň, Gumpendorfstrasse 104) († 9.1.1892, Vídeň, Gumpendorfstrasse 104)
- ? Aloisie (rozená Šámalová) Šámalová Aloisie (* možná 1898, Vídeň) († možná 1982, Vídeň)
- ? Anna (rozená Šámalová) Šámalová Anna (* 28.9.1807, Kostelec nad Černými lesy No. 37 ()
- Šámalová Anna Barbora Šámalová Anna Barbora (* 15.3.1844, Mladá Vožice č.p. 53) († ?.?.1925, Vídeň)
- Šámalová Antonie Šámalová Antonie (* 15.6.1836, Těchobuz 60) († 5.1.1919, Wien, 5. bezirk, Siebenbrunnengasse 46)
- Šámalová Antonie Ottilie Bedřiška Šámalová Antonie Ottilie Bedřiška (* 3.6.1886, Stará Ves 49) († 25.12.1973, Brno)
- ? Barbora (rozená Šámalová) Šámalová Barbora (* 21.11.1795, Kostelec nad Černými lesy No. 32 (č. 39)) († 14.4.1798, Kostelec nad Černými lesy No. 32 (č. 39))
- Šámalová Barbora Šámalová Barbora (* 23.10.1792, Kostelec nad Černými lesy 13 - pivovar (č. 14)) († 5.1.1794, Kostelec nad Černými lesy No. 37 (č. 45))
- Šámalová Barbora Franciszka Šámalová Barbora Franciszka (* 26.12.1850, Mladá Vožice č.p. 52) († 6.10.1936)
- Šámalová Barbora Miloslava Šámalová Barbora Miloslava
- Simandlová Helena Terezia (rozená Šámalová) Šámalová Helena Terezia (* 18.8.1840, Mladá Vožice č.p. 53) († 19.2.1903, Roudnice nad Labem)
- ? Josefa Maria (rozená Šámalová) Šámalová Josefa Maria (* 8.4.1879, 03. Vídeň, Rainergasse 6) († okolo 1952, Vídeň ?)
- Šámalová Maria Theresia Šámalová Maria Theresia (* 9.8.1877, Vídeň, 4. obvod, Trappelgasse 3) († 31.1.1969, Korneuburg, Rakousko)
- Šámalová Marie Barbora Šámalová Marie Barbora (* 8.7.1834, Těchobuz 60) († 12.10.1896, Vídeň 10, Franz Josefs Spital )
- Šámalová Marie Otilie Lucie Šámalová Marie Otilie Lucie (* 15.1.1892, Stará Ves 49) († 4.10.1892, Stará Ves 49)
- Šámalová Stefanie Josefa Šámalová Stefanie Josefa (* 18.12.1880, 03. Vídeň, Rainergasse 6)
- Šámalová Zdena Šámalová Zdena (* 28.9.1932) († 3.12.1937, Brno, Dětská nemocnice)
- Šaňa Jan Šaňa Jan
- Šebek Arnošt Šebek Arnošt
- Vojtěchová Marcela (rozená Šebková) Šebková Marcela
- Šesták Jan Šesták Jan
- Korkeš Magdalena (rozená Šestáková) Šestáková Magdalena
- Smažíková Anna (rozená Ševcová) Ševcová Anna (* 17.8.1871, Malšice 71) († ?.?.1945, Malšice 71)
- Simandlová Antonie (rozená Šimková) Šimková Antonie (* Velká Ves č. 9)
- Oplustilová Vlasta (rozená Šípková) Šípková Vlasta
- Škurek František Škurek František (* ?.?.1689, Otinoves) († 1.12.1729)
- Šmíd Josef Šmíd Josef (* 22.6.1868, Sulimov 30)
- Schwarzová Emílie (rozená Šmídová) Šmídová Emílie (* 23.2.1899, Kvasice)
- Niessnerová Zdeňka (rozená Špicnerová) Špicnerová Zdeňka (* 28.9.1911) († 15.10.1993, Olomouc)
- Simandlová Emílie Vlastimila (rozená Štěpánová) Štěpánová Emílie Vlastimila (* 21.12.1880, Daminěves 9) († 30.11.1909, Roudnice nad Labem)
- Švarc Alois Švarc Alois (* 10.6.1842, Prostějov, Brněnské předměstí No. 98) († 17.1.1908, Prostějov, Veřejná nemocnice, Plumlovská 5)
- Švarc František Švarc František (* 31.1.1933, Prostějov, Drozdovice (dříve Annenská) 61) († 5.10.2000, Šternberk, nemocnice)
- Švarc František Švarc František (* 12.9.1902, Prostějov, Annenská 61) († 6.8.1970, Prostějov)
- PharmDr. Lavická Alena (rozená Švarcová) Švarcová Alena
- Švarcová Aloisie Švarcová Aloisie (* 8.5.1878)
- Ing. Šámalová Jarmila (rozená Švarcová) Švarcová Jarmila
T
- Tandler Anton Tandler Anton
- Niesner Katarina (rozená Tandler) Tandler Katarina (* asi 1774)
- Tattersall Richard Tattersall Richard
- Timoumi Fathi Timoumi Fathi
- ? Nela (rozená Timoumiová) Timoumiová Nela
- Tománek Josef Tománek Josef († < 1786)
- Dostálová Kateřina (rozená Trněná) Trněná Kateřina
- Trněný Ondřej Trněný Ondřej
- Tůma Josef Tůma Josef
- Synáčková Kateřina (rozená Tůmová) Tůmová Kateřina († > 1791)
- Šámalová Veronika (rozená Tůmová) Tůmová Veronika († 11.12.1792, Černý Kostelec)
U
- Machalová Františka (rozená Urbášková) Urbášková Františka
- ??? Marie Aloisie (rozená Uřinovská) Uřinovská Marie Aloisie (* 11.9.1880, Týn nad Bečvou (Helfštýn)) († ?.?.1954)
- Uřinovský Antonín Uřinovský Antonín (* ?.?.1903)
- Uřinovský Antonín Uřinovský Antonín
- Uřinovský František Uřinovský František (* 28.9.1848, Hlinsko 8) († 10.12.1916, Týn nad Bečvou 6)
- Uřinovský Karel Uřinovský Karel (* Hlinsko ?)
- Uřinovský Metoděj Uřinovský Metoděj
- Uřinovský Petr Uřinovský Petr (* Hlinsko)
V
- Vávrová Markéta (rozená Vajčnerová) Vajčnerová Markéta
- Vanek N. Vanek N.
- Vaněk N. Vaněk N.
- Sudaříková (špatně čitelné z rukopisu) Eleonora (rozená Vaneková) Vaneková Eleonora
- Vašinka Jan Vašinka Jan
- Kašpaříková Františka (rozená Vašinková) Vašinková Františka (* 6.11.1866, Slavíč 49) († 28.8.1936, Jezernice 17)
- Vávra Jan Vávra Jan
- Vavrouch Bartoloměj Vavrouch Bartoloměj (* Vrahovice) († < 1869)
- Machálková Rozálie (rozená Vávrová) Vávrová Rozálie (* 16.7.1825, Strážnice) († 16.12.1907)
- Simandlová Karolína (rozená Vesecká) Vesecká Karolína (* Vočadlův mlýn, Velký Ježov č. 36)
- Niessnerová Hana (rozená Veselovská) Veselovská Hana
- Vičan Andreas Vičan Andreas (* 20.12.1715, Hutisko)
- Vičan Josef Vičan Josef (* Vigantice 38)
- Boráková Barbora (rozená Vičanová) Vičanová Barbora (* Vigantice 38)
- Drozdová Rosina (rozená Vičanová) Vičanová Rosina (* ?.?.1748, Solanec) († 15.11.1832, Solanec 29)
- Vlasák Přemysl Vlasák Přemysl (* 1.10.1925) († 8.6.1995, Praha)
- Vlášek Mojmír Vlášek Mojmír (* ?.?.1903) († 16.7.1981)
- Kašparová Eva (rozená Vlášková) Vlášková Eva (* ?.?.1933) († 20.12.1982)
- Benešová Helena (rozená Vlášková) Vlášková Helena
- Vodák Josef Vodák Josef (* 9.2.1954) († 23.6.1997)
- Vodák Petr Vodák Petr
- ? N. (rozená Vodáková) Vodáková N.
- Vojáček Matěj Vojáček Matěj
- Žvátorová Rozálie (rozená Vojáčková) Vojáčková Rozálie (* 21.8.1744, Drahany)
- Ing. Vojtěch Jakub Vojtěch Jakub
- Vojtěch Josef Vojtěch Josef
- Ing. Šámalová Marcela (rozená Vojtěchová) Vojtěchová Marcela
- Oplustilová Františka (rozená Vojvodíková) Vojvodíková Františka († 21.1.1995)
- Šámalová Marie (rozená Vokatá) Vokatá Marie (* 4.12.1848, Písek, Budějovické předměstí 71) († Vídeň ?)
- Vokatý František Vokatý František (* Chvaletice) († < 1877)
- Vokatý Josef Vokatý Josef (* Chvaletice) († < 1877)
- Bartošová Anna (rozená Voříšková) Voříšková Anna (* Kryštofovy Hamry č.p. 55)
- Vybíral Jan Vybíral Jan
- Vysloužil Jan Vysloužil Jan
- Schwarzová Klára (rozená Vysloužilová) Vysloužilová Klára (* 5.8.1818, Prostějov, Olomoucké předměstí 108) († 2.6.1848, Prostějov, Brněnské předměstí 98)
W
- Doláčková Klara (rozená Wagner) Wagner Klara (* Mittalwald (Středolesí))
- Wagner Martin Wagner Martin (* ?.?.1799, Středolesí) († 5.2.1883, Středolesí 24)
- Waisar Ignác Balthazar Waisar Ignác Balthazar (* 30.12.1769, Jezernice)
- Kašpaříková Barbora (rozená Waisarová) Waisarová Barbora (* 30.10.1804, Jezernice 27) († 17.10.1832, Jezernice 19)
- Wagner Anna (rozená Wallich) Wallich Anna (* ?.?.1802) († 22.11.1879, Středolesí 24)
- Wallich Martin Wallich Martin
- Wania Josef Wania Josef (* 11.2.1738, Haynrichswald 25 (Střítež nad Ludinou)) († > 1788)
- Wognar Baltazar Wognar Baltazar (* asi 1655, Smilov)
- Wognar Baltazar Wognar Baltazar (* 10.10.1688, Libavá)
- Wognar Bartoloměj Wognar Bartoloměj (* asi 1600, Smilov)
- Wognar Georg Wognar Georg (* ?.?.1674, Zatím neznámé) († 14.1.1740, Drahotuše)
- Wognar Jiří František Wognar Jiří František (* 3.12.1722)
- Wognar Jiří mladší Wognar Jiří mladší (* 6.2.1653, Zigartice (Siegertsau)) († 15.5.1704, Hrabůvka)
- Wognar Joanes Wognar Joanes (* 24.3.1699, Hrabůvka 11)
- Wognar Joanes Jiří Wognar Joanes Jiří († 12.12.1723)
- Wognar Joannes Wognar Joannes (* 12.6.1672, Smilov)
- Wognar Joannes Wognar Joannes (* 27.11.1680, Smilov)
- Wognar Martin Wognar Martin (* 15.10.1659, Smilov)
- Wognar Martin Wognar Martin (* 28.10.1684, Libavá)
- Wognar Matěj Wognar Matěj (* 20.2.1683, Hrabůvka) († 20.2.1683, Hrabůvka)
- Wognar Mattheus Wognar Mattheus (* 31.1.1665, Zigartice (Siegertsau))
- Wognar Michael Wognar Michael (* odhad 1630, Zigartice (Siegertsau))
- Wognar Michael Wognar Michael (* asi 1655, Smilov)
- Wognar N. Wognar N. (* asi 1570)
- Wognar Paul Wognar Paul (* asi 1640, Smilov)
- Wognar Paul Wognar Paul (* 16.1.1684, Smilov)
- Wognar Paul Wognar Paul (* 24.1.1664, Smilov)
- Wognar Thomas Wognar Thomas (* 12.12.1628, Zigartice (Siegertsau))
- Wognar Thomas Wognar Thomas (* asi 1655, Smilov)
- Wognar Veit Wognar Veit (* okolo 1630, Zigartice (Siegertsau))
- Wognar alias od roku 1653 Müller Christ Jiří starší Wognar alias od roku 1653 Müller Christ Jiří starší (* ?.?.1607, Zigartice (Siegertsau)) († 26.1.1697, Hrabůvka)
- ? Anna (rozená Wognarová) Wognarová Anna (* 27.1.1662, Smilov)
- ? Anna (rozená Wognarová) Wognarová Anna (* 25.2.1689, Smilov)
- Kašpaříková Catharina (rozená Wognarová) Wognarová Catharina (* 1682 až 1691, Zatím neznámé) († 12.10.1747, Hrabůvka 11)
- ? Catharina (rozená Wognarová) Wognarová Catharina (* 9.10.1636, Zigartice (Siegertsau))
- ? Catharina (rozená Wognarová) Wognarová Catharina (* 12.1.1669, Smilov)
- ? Eva (rozená Wognarová) Wognarová Eva (* 23.3.1659, Smilov)
- Maczko Eva (rozená Wognarová) Wognarová Eva (* odhad 1630, Zigartice (Siegertsau))
- ? Magdalena (rozená Wognarová) Wognarová Magdalena (* 17.7.1685, Geppertsau)
- Reysová Marina (rozená Wognarová) Wognarová Marina (* asi 1655, Smilov)
- ? Marina (rozená Wognarová) Wognarová Marina (* 15.3.1686, Smilov)
- ? Marina (rozená Wognarová) Wognarová Marina (* 9.12.1657, Zigartice (Siegertsau))
- ? Marina (rozená Wognarová) Wognarová Marina (* 21.3.1686, Libavá)
- ? Rosina (rozená Wognarová) Wognarová Rosina (* 17.12.1674, Smilov)
- ? Susana (rozená Wognarová) Wognarová Susana (* 13.7.1691, Olejovice)
- Wogner Christian Wogner Christian (* 22.12.1659, Zigartice (Siegertsau))
Z
- Zach Ignác Zach Ignác
- Zapletal Josef Zapletal Josef (* Štěchovice 32 (Kroměříž))
- Hradilová Anna (rozená Zapletalová) Zapletalová Anna (* okolo 1818, Štěchovice 32 (Kroměříž)) († 29.8.1856, Štěchovice 8 (Kroměříž))
- Zaremba Jan Zaremba Jan
- Zaremba Miloš Zaremba Miloš (* 25.8.1953) († 21.7.2013, Horní Suchá)
- Zaremba N. Zaremba N.
- Zaremba Ota Zaremba Ota
- Žvátorová Věra (rozená Zárubová) Zárubová Věra
- Niesnerová Kateřina (rozená Zběžková) Zběžková Kateřina
- Najmanová Anežka (rozená Zbořilová) Zbořilová Anežka († < 1925)
- Zubr Josef (rozený Zuber) Zuber Josef (* 17.4.1890, Vsetín)
- Zuber Josef Zuber Josef
- Zubr Vladimír Metoděj (rozený Zuber) Zuber Vladimír Metoděj (* 10.10.1926, Vsetín) († 23.10.1985, Olomouc)
- Zubr Vladimír Zubr Vladimír
Ž
- Lambothová Barbora (rozená Živná) Živná Barbora (* Kojetín)
- Živný Tobiáš Živný Tobiáš
- Žvátora Alois Žvátora Alois (* 27.6.1860, Bousín 33)
- Žvátora Antonín Žvátora Antonín (* 11.7.1880, Bousín 33)
- Žvátora Antonín Žvátora Antonín (* 24.5.1862, Bousín 33) († 25.9.1887, Bousín)
- Žvátora Bartoloměj Žvátora Bartoloměj (* 24.8.1747, Bousín 12)
- Žvátora Cyril Žvátora Cyril (* 9.3.1844, Bousín 33) († 9.3.1844, Bousín 25)
- Žvátora František Žvátora František (* 18.3.1883, Bousín 33) († 27.2.1885, Bousín 33)
- Žvátora František Žvátora František (* 5.1.1850, Bousín 33)
- Žvátora Gemini Žvátora Gemini (* 10.9.1873, Bousín 33) († 10.9.1873, Bousín 33)
- Žvátora Havel Žvátora Havel (* 16.10.1739, Bousín 12) († 30.10.1771, Bousín)
- Žvátora Jakub Žvátora Jakub (* 19.7.1769, Bousín 12)
- Žvátora Jakub Žvátora Jakub (* 1.7.1712, Bousín 12)
- Žvátora Jakub Žvátora Jakub (* okolo 1650) († < 1711)
- Žvátora Jakub Žvátora Jakub (* okolo 1680, Bousín 12)
- Žvátora Jakub Žvátora Jakub (* 3.7.1737, Bousín 12)
- Žvátora Jan Žvátora Jan (* 11.11.1817, Bousín 19)
- Žvátora Jan Žvátora Jan (* 29.5.1875, Bousín 33) († 29.5.1951, Kučerov, okr. Vyškov)
- Žvátora Jan Žvátora Jan (* okolo 1680)
- Žvátora Jan Žvátora Jan (* okolo 1630, Bousín)
- Žvátora Jan Nepomucký Žvátora Jan Nepomucký (* 31.5.1842, Bousín 33)
- Žvátora Jaromír Žvátora Jaromír
- Žvátora Jaromír Žvátora Jaromír
- Žvátora Josef Žvátora Josef (* 18.8.1845, Bousín 33) († ?.?.1913, Bousín 33)
- Žvátora Josef Žvátora Josef (* 2.3.1727, Bousín 12)
- Žvátora Karel Žvátora Karel (* 25.1.1780, Bousín 12) († 2.1.1855, Bousín 33)
- Žvátora Libor Žvátora Libor (* 18.7.1734, Bousín 12)
- Žvátora Michal Žvátora Michal
- Žvátora Miloslav Žvátora Miloslav (* 18.5.1911, Bousín 33) († 3.3.1994, Prostějov)
- Žvátora Miroslav Žvátora Miroslav
- Žvátora Pavel Žvátora Pavel (* okolo 1675, Bousín)
- Žvátora Tomáš Žvátora Tomáš (* 20.12.1741, Bousín 12)
- Kvíčalová Amálie (rozená Žvátorová) Žvátorová Amálie (* 10.11.1877, Bousín 33)
- Studená Anna (rozená Žvátorová) Žvátorová Anna
- Burešová Anna (rozená Žvátorová) Žvátorová Anna (* 27.4.1914, Bousín 33) († 5.2.1962, Krnov)
- ? Anna (rozená Žvátorová) Žvátorová Anna (* 21.12.1753, Bousín 12)
- ? Anna (rozená Žvátorová) Žvátorová Anna (* 25.7.1717, Bousín 12)
- ? Barbora (rozená Žvátorová) Žvátorová Barbora (* 28.10.1760, Bousín)
- Ďurníková Drahoslava (rozená Žvátorová) Žvátorová Drahoslava
- Rychlíková Františka (rozená Žvátorová) Žvátorová Františka (* 28.4.1913, Bousín 33) († 4.6.2009, Albrechtice)
- Burgetová Františka (rozená Žvátorová) Žvátorová Františka (* 15.7.1871, Bousín 33)
- ? Františka (rozená Žvátorová) Žvátorová Františka (* 9.11.1847, Bousín 33)
- ? Hana (rozená Žvátorová) Žvátorová Hana
- ? Jana (rozená Žvátorová) Žvátorová Jana (* 21.5.1744, Bousín 12)
- ? Jana (rozená Žvátorová) Žvátorová Jana (* 1.5.1715, Bousín 12)
- ? Jana (rozená Žvátorová) Žvátorová Jana (* 1.1.1745, Bousín 12)
- ? Kristýna (rozená Žvátorová) Žvátorová Kristýna
- ? Lucie (rozená Žvátorová) Žvátorová Lucie (* 13.12.1731, Bousín 12) († 23.3.1734, Bousín)
- ? Marie (rozená Žvátorová) Žvátorová Marie (* 1.7.1840, Bousín 33) († 7.7.1840)
- Kvíčalová Marie (rozená Žvátorová) Žvátorová Marie (* 30.4.1706, Bousín)
- ? Marie (rozená Žvátorová) Žvátorová Marie (* okolo 1725, Bousín 12) († 16.4.1726, Bousín)
- Švarcová Miloslava (rozená Žvátorová) Žvátorová Miloslava (* 21.6.1934, Domamyslice) († 15.10.2008, Praha, Nemocnice Královské Vinohrady)
- Binarová Otylie (rozená Žvátorová) Žvátorová Otylie (* 13.5.1920, Bousín 33) († 8.11.1986, Hradec nad Moravicí)
- Kolářová - Štrajtová Rozálie (rozená Žvátorová) Žvátorová Rozálie (* 30.10.1852, Bousín 33)
- ? Zuzana (rozená Žvátorová) Žvátorová Zuzana